reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

sportosavaite.lt   
2018 09 26, 14:44
Kaip siųsti sporto inventorių?

Image
Foto
Jei sumanėte į kitą miestą ar net šalį išsiųsti sporto inventorių, turėtumėte žinoti kelias esmines taisykles, kaip nesuklysti ir nekomplikuoti siuntinio gabenimo. Bene esminis dalykas yra tinkamas siuntos turinio supakavimas.

 

Žinoma, ne mažiau reikšmingas ir patikimo vežėjo pasirinkimas. Pateikiame naudingų patarimų, kuriais verta pasinaudoti, norint draugams, artimiesiems ar kolegoms į kitas šalis ar miestą išsiųsti sporto priemonių.

reklama

 

Pirmiausia – tinkamas supakavimas. Rekomendacijas atitinkanti pakuotė yra siuntos sklandaus kelio garantas. Daugeliui daiktų tiks standžios kartono dėžės. Pakuotė turi būti nauja, tvirta, atlaikyti spaudimą, nes transportuojant siuntos dedamos viena ant kitos. Taip pat reikia vadovautis principu, jog siuntos pakuotė turi apsaugoti ir patį siuntos turinį, ir nepakenkti drauge keliaujančioms kitoms siuntoms.

 

Daugeliui sporto prekių, pavyzdžiui, sporto drabužiams, pirštinėms, avalynei, kamuoliams, kamuoliukų rinkiniams, šokdynėms, tiks gofruoto kartono dėžės. Strypams ir panašių formų sporto inventoriui ar jo detalėms pakuoti puikiai tiks standžios kartoninės tūtos. Smulkiems daiktams ar sporto inventoriaus detalėms rinkitės specialius vokus. Jei siųsite sunkius ir / ar didelių gabaritų daiktus, pavyzdžiui, treniruoklį, jį reikėtų pakuoti ant paletės.

 

Jau minėjome, kad pakuotės pasirinkimas labai svarbus ir ji turėtų būti nauja, standi, tvirta. Kitas aspektas – pakavimo medžiagos, kuriomis reikia užpildyti laisvą erdvę pakuotėje. Tam tiks putplastis, gofruotas kartonas, putos, pūslelinė plėvelė ir kt. Labai svarbu, kad pakuotėje nebūtų tuščių ertmių, siuntos turinys dėžėje ar kitoje pakuotėje būtų įpakuotas standžiai, neslankiotų ir nejudėtų pakuotę pakračius ar vartant. Nerekomenduojama rinktis per mažos ar per didelės dėžės – optimalus tarpas tarp daikto ir pakuotės sienelių yra 5 cm.

 

Jei siunčiate daiktus, turinčius aštrių kampų, briaunų, atsikišusių detalių, reikėtų kiekvieną tokią daikto dalį atskirai apvynioti apsaugančia medžiaga ir tik tada dėti į dėžę. Supakavę siuntos turinį pakuotę per visą jos apimtį bent keliose vietose reikia apklijuoti kokybiška lipnia juosta.

 

 

Kartais siunčiant sunkų ir didelių gabaritų sporto inventorių kyla keblumų pasirenkant vežėją, kadangi ne visi gabena sunkiasvorius ir itin didelius daiktus.

 

Kad nereikėtų gaišti daug laiko paieškoms, verta pasinaudoti ParcelABC sistema, apjungusia tūkstančius vežėjų. Naudodamiesi šia platforma galėsite siųsti kokio tik norite dydžio ir svorio sporto reikmenis. Unikali veiklos koncepcija, atsakomybė ir tik patikimų vežėjų pasirinkimas leidžia ParcelABC siūlyti itin žemą kainą ir aukštą kokybę.

 

Perdavę siuntinį kurjeriui, parcelabc.lt svetainėje galėsite stebėti siuntos būseną realiuoju laiku. Tai suteikia informuotumo ir užtikrintumo. Siuntos sekimo funkcija taikoma visiems besinaudojantiems ParcelABC platforma, nepriklausomai nuo vežėjo: ar tai būtų Venipak siuntos, Omniva ar kito patikimo vežėjo.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >