reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Lauko treniruokliai

Bikko.lv Bikko.ee
Dviračiai ir jų reikmenys internetu Latvijoje ir Estijoje

reklama

Sportosavaite.lt   
2014 01 16, 13:02
Irkluotojai miklins rankas treniruoklių čempionate 

D. Vištartaitė
D. Vištartaitė
Lietuvoje yra apie 500 irklavimo sportininkų, kurie žiemą treniruojasi jiems neįprastoje aplinkoje – uždarose patalpose.

 

Jose šį šeštadienį sportininkai varžysis ir atvirame irklavimo treniruoklių „Concept-2“ čempionate, vyksiančiame prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“. Atvirame čempionate dalyvaus apie 100 Lietuvos irkluotojų, susirungsiančių individualiose ir komandinėse rungtyse.

reklama

 

„Sportininkams labai svarbu palaikyti tinkamą formą, todėl atėjus žiemai treniruotes perkeliame į uždaras patalpas be vandens. Tuomet fizinį pasirengimą padeda išlaikyti irklavimo treniruokliai, kurie yra tinkami tuo, kad treniruotė vyksta labai intensyviai, dirba visos trys pagrindinės raumenų grupės – kojų, rankų ir liemens, o atliekami judesiai yra techniškai teisingi. O dalyvavimas atviruose čempionatuose suteikia galimybę susigrumti su stipriausiais varžovais“, – pasakojo viena geriausių Lietuvos irkluotojų Donata Vištartaitė.

 

Irklavimo čempionate sportininkai varžysis individualiose 500 metrų ir komandinėse 1000 metrų distancijose. Varžybos vyks trijose amžiaus grupėse: jaunučių, jaunių ir suaugusiųjų. Sporto entuziastai, lankytojai, sportininkų tėvai ir svečiai irklavimo varžybas centrinėje prekybos centro aikštėje galės stebėti ir televizoriaus ekrane. Jame bus rodomi sportininkų rezultatai, renginio eigą komentuos vedėjas Vilius Kaminskas.

 

„Kiekvienam sportininkui svarbus palaikymas, tikėjimas jo jėgomis. Irkluotojai naudoja palaikymo posakį „sukis“, kuris reiškia ne apsisukimą, o skatinimą didinti apsukas“, – kalbėjo D. Vištartaitė, skatinanti šį šeštadienį palaikyti rungtyniausiančius sportininkus.

 

Atviras irklavimo treniruoklių „Concept-2“ čempionatas vyks sausio 18 dieną prekybos ir laisvalaikio centro „Mega“ centrinėje aikštėje. Renginio pradžia – 12 valandą.

 

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >