2011 02 07, 20:28
M. Stankevičiaus klubas laimėjo Ispanijoje

Image
Marius Stankevičius
Ispanijos „La Liga“ čempionate sužaistos trys 22-ojo turo rungtynės. Šalies vicečempionai Madrido „Real“ futbolininkai savo žiūrovų akivaizdoje įtikinamai laimėjo 4:1 laimėjo prieš „Real Sociedad” ekipą.

Net du įvarčius pelnė geriausias Portugalijos futbolininkas Christiano Ronaldo (21-ą ir 42-ą minutėmis). Kitus du įvarčius realizavo brazilas Kaka (8-ą minutę) ir komandos naujokas Emanuellis Adebayoras (89-ą minutę).

Sėkmingai turas susiklostė ir Mariaus Stankevičiaus atstovaujamam „Valencia“ klubui. Savo aikštėje jie 2:0 įveikė Alikantės „Hercules“. Lietuvis žaidė visas 90minučių.

Po pergalės Valensijoje M. Stankevičiaus ekipa dar labiau priartėjo prie trečioje vietoje esančių „Villareal“ futbolininkų. Šias komandas skiria tik vienas taškas.

„Sevilla“ ir „Malaga“ sužaidė lygiosiomis 0:0.

Ispanijos čempionate pirmąją vietą užiima „Barcelona“ ekipa su 61 tašku, antroje - „Real“ - 54.