reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

NT naujienos

reklama

Sportosavaite.lt   
2009 10 21, 12:26
Sportosavaite.lt: drąsiai, emocingai ir netradiciškai

Image
Startuojam
Trečiadienį veiklą pradeda sporto naujienų portalas Sportosavaite.lt. Naujasis projektas išsiskirs savo unikaliu stiliumi ir drąsiai reiškiama nuomone.


„Profesionalus sportas dabar yra pramoga žiūrovui. Išradingos antraštės, savitas rašymo stilius, emocijos, drąsi ir argumentuota nuomonė – manome, kad to šiandien labiausiai trūksta sporto mėgėjams. Visa tai jie galės rasti mūsų portale“, - sako Sportosavaite.lt redaktorius Marius Janavičius.

reklama

 

Naujajame sporto naujienų portale kiekvieną dieną bus pateikiamos svarbiausias sporto naujienos , o kiekvieną pirmadienį pasirodysiančiame internetinio savaitraščio numeryje – analitiniai straipsniai, ekspertų komentarai, interviu su sportininkais ir kita aktuali informacija.

 

Sportosavaite.lt didelį dėmesį skirs ne tik populiariausioms, bet ir mažiau žinomoms sporto šakoms bei mėgėjiškam sportui. Tam sukurta speciali rubrika „Parodyk, ką gali!“ , kurioje skaitytojai skatinami informuoti apie tokius renginius.

 

Netrukus portalo turinį papildys ir „Konsultacijų“ rubrika, kurioje kūno kultūros specialistai teiks naudingus patarimus ir atsakys į skaitytojų klausimus.

 

Greitai savo skaitytojus pradžiuginsime ir rezultatų spėlione, kurios nugalėtojams atiteks po du bilietus į „Žalgirio“ ir „Lietuvos ryto“ rungtynes Eurolygoje. Viktorinoje teisingai atsakę į klausimą kas savaitę bus apdovanoti puikiu sporto inventoriumi ir kvietimais į sporto klubus.

 

„Specializuotų sporto naujienų portalų, kurie rašytų apie visas sporto šakas, Lietuvoje iki šiol beveik nebuvo. Šioje srityje matome didelį potencialą ir tikime, kad savitas portalo stilius ir betarpiškas bendravimas su sporto mėgėjais padės suburti nemažą nuolatinių skaitytojų ratą“, - sako UAB „VS Group“, valdančios Sportosavaite.lt, direktorius Gediminas Dūda.

 

UAB „VS Group“ taip pat priklauso verslo naujienų portalas Verslosavaite.lt , informaciniai tinklalapiai Kysiai.lt ir Kaunoarena.info bei ryšių su visuomene agentūra „Promo Service“.

 

Jei turite klausimų ar pasiūlymų, maloniai prašome kreiptis el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiančio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą .

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 
 

 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
Kitas >