reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Sportosavaite.lt   
2009 11 03, 10:46
Kodėl nebežiba „galaktikos“?

Image
C. Ronaldo
Praeita savaitė Madrido „Real“ gerbėjams buvo tikra košmaras. Rekordinę pinigų sumą naujiems pirkiniams išleidusi komanda, buvo negailestingai sutriuškinta trečiosios lygos ekipos „Alcorcon“.

Tuo tarpu tokio pasirodymo niekas tikrai nelaukė. Sezono pradžioje varžovus triuškinusi komanda ėmė ir sustojo. Taigi, kas nutiko?

 

Nauja komanda

 

Reikėtų nepamiršti, kad komanda vasarą buvo pasikeitė beveik iš pagrindų. Atnaujintos gynėjų, saugų bei puolėjų grandys. Gynybą sustiprino trys futbolininkai – Ezequielis Garay, Alvaro Arbeloa ir Raulis Albiolis. Itin svarbūs pakeitimai buvo padaryti aikštės viduryje. Komandą paliko Arjenas Robbenas, Wesley Snejderis, o jų vietą užėmė aukščiausio lygio žvaigždės Cristiano Ronaldo, Kaka, bei Xabi Alonso. Puolimą sustiprino jaunasis talentas Karimas Benzema.

reklama

 

Žinoma, kiekvienoje iš šių grandžių yra bent po vieną senbuvį, kurie turėtų apsaugoti komandą nuo „išsiderinimo“ rungtynių metu. Ir nors žaidžiant prieš žemesnio lygio ekipas tai veikė, visgi vėliau galima buvo pamatyti, jog Madrido komandai labai trūksta susižaidimo.

 

Bėda tame, jog komandos branduolį šiuo metu sudaro ne senbuviai, o naujieji žaidėjai, kurie vis dar ieško žaidimo, komandos braižo. Nesunku suvokti, jog per tokį trumpą laiką, visiškai naujas kolektyvas veikti tiksliai kaip laikrodis tiesiog negali. Ispanijos žurnalistai apskaičiavo, kad dauguma „Real“ įvarčių įmušti žaidėjų meistriškumo dėka. Tik 38 proc. įvarčių buvo įmušta apskritai po perdavimų, visa kita - tolimi smūgiai arba individualūs prasiveržimai kuriais Kaka ir C. Ronaldo jau seniai neturėtų stebinti.

 

Tai ypač išryškėjo kuomet traumą patyrė C. Ronaldo. Vieno burtininko netektis atsiliepė skaudžiai, ir komandos žaidimas ėmė griūti. Šiai problemai išspręsti yra tik vienas atsakymas – laikas. Apie tai prakalbo ir klubo prezidentas Florentino Perezas, kuris iki šiol nevengė kabinti savo komandai medalių anksčiau laiko.

„Turime nepamiršti, kad atvyko daug naujų futbolininkų, kuriems reikia laiko apsiprasti. Sezonas prasidėjo tik prieš du mėnesius ir mes vis dar tik kuriame komandą.“, - kalbėjo F. Perezas.

Motyvacija?

Skambios šnekos prieš sezoną, fotosesijos su čempionų lygos taure, pažadai sirgaliams bei jų euforija klubui įsigijus aukščiausio lygio žvaigždes. Visa tai anaiptol nepadeda komandai. Iš vienos pusės žaidėjai patiria spaudimą, o iš kitos – išauga per didelis pasitikėjimas savimi.

Su pirmuoju profesionalūs sportininkai turėtų mokėti susidoroti. Tačiau išaugęs pasitikėjimas smogia tada kada mažiausiai tikiesi. Tai įvyko Karaliaus taurės rungtynėse su „Alcorcon“ vienuolike. Nuo pat rungtynių pradžios buvo galima matyti, jog „karališkieji“ atvyko tikėdami savo pergale. Žaisdami „viena koja“ jie net nesitikėjo jog komanda iš mažyčio miestelio spjaus į jų statusą bei honorarus ir jau pirmajame kėlinyje įmuš 3 įvarčius.

Čempionų lygos mače prieš „Milan“ ekipą iš Italijos taip pat buvo padaryta ta pati klaida. Įmušę pirmąjį įvartį, „Real“ futbolininkai tiesiog stumdė kamuolį po aikštę, o tuo tarpu Milano komanda padarė tai ką moka geriausiai. Išlaukė tinkamų progų ir jas realizavo. Savo šalyje ne itin sėkmingai žaidžiantis klubas padovanojo savo sirgaliams ypatingą reginį ir parodė jog statistika nieko nereiškia kuomet žengiama į aikštę. Madrido futbolininkai tai turėtų žinoti.

Šamanas

Rugsėjo mėnesį Madrido klubas gavo laišką nuo šamano, kuris pranešė, jog buvo pasamdytas mesti prakeiksmą ant C. Ronaldo. Pagal šį užkeikimą, portugalas turėjo gauti traumą, kuri priverstų jį daugiau laiko praleisti ant suolelio nei aikštėje.

Tas pats šamanas jau anksčiau buvo prakeikęs kitus „Karališkojo“ klubo žaidėjus, tarp kurių buvo Davidas Beckhamas, Sergio Ramosas, Fabio Cannavaro bei kiti futbolininkai.

Nors nei klubas, nei sirgaliai to nepriėmė rimtai, visgi kol kas užkeikimas veikia…

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
Kitas >