reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

11m.lt   
2009 10 12, 20:28
Maištas stiklinėje arba kaip Lietuvos rinktinės futbolininkai taisykles kuria

Image
Sxc.hu nuotr.
Didieji supyko. Esą bus aniems ant jų  šaukti, esą viskas tvarkoje ir  bendraus su kitais kaip norės ir kada norės. Ir ne tik bendraus, bet dar ir kitus tildys. Ir net žiniasklaidą tramdys.


Juk DIDIEJI turi teisę net ir pralaimėdami diktuoti savo sąlygas. Taip,  Tomas Danilevičius, Deividas Šemberas ir Marius Stankevičius kaip kokie marytės melninkaitės mūru stojo už portugalą Jose Couceiro ir dar Lietuvos futbolo federacijos prezidentą Liutaurą Varanavičių  auklėjo. Ir visa tai prieš paskutinį atrankos mačą su  Serbija, po kurio  Lietuva turėtų atsidurti penktoje turnyrinės lentėlės vietoje, pralenkdami tik Farerų salas.

reklama

Kaip visada, nieko naujo. Ar prie Zelkevičiaus, Liubinsko ar J.C. - aukščiau priešpaskutinės vietos dažniausiai nepakylame. O prieš paskutinį mačą surengtoje  spaudos konferencijoje aistros liejosi per kraštus.

Neturėjome teisės ir negalėjome pralaimėti Farerų salų rinktinei. Bet tai tikrai nesusiję su tuo, kaip kritikavo prezidentas, kad esame maži patriotai arba atvažiuojame į rinktinę tik dėl to, kad žaistume dideliuose stadionuose Prancūzijoje, - pirmadienį spaudos konferencijoje kalbėjo rinktinės kapitonas T.Danilevičius. Tas pats, kuriam jau šis atrankos ciklas dėl kortelių baigėsi.

Be to rinktinės nariai išreiškė norą, kad J.C. liktų.Taip, taip…. LIKTŲ. Ir velniop, tie penki pralaimėjimai iš eilės ar sumažėjęs dėmesys selekcijai, tiesiog  treneris, pasak ekipos senbūvių  turi ir toliau vadovauti komandai. Bet kokiu atveju kaip ir bebūtų  realybės šou “Apsaugok portugalą” prasideda.

Įdomu bus stebėti, kiek jis tęsis ir kaip pasibaigs. Juolab, kad tas pats Danilevičius prasitarė, jog rinktinė sutarė nieko nekomentuoti apie “užkulisinius žaidimus”, todėl ir tylėjo aną savaitę, o dabar bendraus su visuomėne pagal nustatytą sąrašėlį… Jėga, matyt greitai dar teks, norint prieti prie futbolininko ir metalo detektoriaus patikrą pereiti..

 

Nori rašyti savo dienoraštį? Rašyk ir siųsk tekstus el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiančio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

 
 

 


 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis

reklama

reklama

reklama