reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

11m.lt   
2009 10 30, 00:00
Veronika: kiek kainuoja pamatyti gerą futbolą

Image
sxc.hu nuotr.
Deja, Lietuvoje tos dvasios mažoka, be to, tuoj baigsis ir A lygos čempionatas, Lietuvos rinktinė dar ilgai nežais namie jokių kokią nors reikšmę turinčių varžybų, tad nusprendžiau patikrinti už kiek galima pamatyti kokybišką futbolą stadione užsienyje.

Atlikau begalę paieškų, kombinavau, nervinausi ir sukau savo garbanotus plaukus tarp pirštų, kai nesutapdavo skrydžių laikas… Bet pavyko atrasti, kai ką vertingo.

reklama

Štai vienų Vokietijos čempionato lyderių Werder ir Wolfsburg susitikimas vyks lapkričio 28 d. Dabar užsisakius bilietus su Ryanair iš Kauno iki Brėmėno lapkričio 25 d. su visais mokesčiais galima nuskristi tik už 1 сt.

Jei galvojate, kad nakvynė kainuos brangiau galite skristi lapkričio 27 už galutinę sumą 34 Lt. Po rungtynių, lapkričio 29 d. galėsite į Kauną parskristi už 9,99 EUR (~35 Lt). Vokiškai Jūsų Veronika nelabai šprechina, bet supratau, kad brangiausias bilietas į Werder rungtynes kainuoja 55 EUR (~190 Lt), tačiau vidutinė kaina apie 40 EUR (~140 Lt).

Kitaip tariant, malonumas pamatyti vienus stipriausių Vokietijos futbolo klubų man atsieitų apie 210 Lt. Aišku, kainuoja ir maistas, ir nakvynė, tačiau čia jau kiekvienas organizuojasi pagal skonį ir galimybes.

Besiknisdama atradau, kad visai nebrangiai galima nusigauti iki Barselonos tuo metu, kai vyks miesto derbis Barcelona - Espanyol (gruodžio 13 d.).

Suskraidyti iš Lietuvos į Barseloną ir atgal kainuotų ~233 Lt: Kaunas - Frankfurtas 12.11. 34 Lt, Frankfurtas - Barselona 12.12 13,84 Lt, Barselona - Brėmenas 12.16 35 Lt, Brėmenas - Kaunas 12.16 150 Lt. Ir dar sumokėčiau apie 150 EUR (~520 Lt) už rungtynių bilietus. Brangu, bet ko tik nepadarysi, kad pamatytum Pepą gyvai.

Paieškojus daugiau dar galima pigiai nusigauti ir iki tokių miestų kaip Valencija, Porto, Milanas, Londonas ir pažiūrėti gerą futbolą, pamatyti Valencia, Porto, Milan, Internazionale, Chelsea, Arsenal, Tottenham bei pajausti tą užsienio stadionų dvasią.

Bėda ištinka tuomet, kai reikia parskristi namo į Lietuvą. Jei iki kokios Valencijos yra galimybė nusgauti už kokius 50 Lt, tai grįžimas į Lietuvą kainuoja 3-4 kartus brangiau. O baisiausia, kad skrydžių tvarkaraštis toks, kad skrendant į Kauną iš Valencijos per Frankfurtą, gali tekti pusiaukelėje nakvoti ne vieną naktį… tiesiog skrydžių nėra… arba jie ne iš pigiųjų.

Dar vienas įrodymas, kad kokybiško ir pigaus daikto nebūna, o kelionė į Werder - Wolfsburg mačą yra tik išimtis patvirtinanti taisyklę. Bet aš apie šią išimtį labai rimtai susimasčiau:) Jei kas ryšys šiai avantiūrai, žiūrėkite, gal susitiksime stadione;)

 

Nori rašyti savo dienoraštį? Rašyk ir siųsk tekstus el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiančio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

 

 Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
Kitas >