reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Sportosavaite.lt redakcijos dienoraštis   
2011 09 12, 20:01
Lietuvių varžovus terorizuoja „SuperJasaitis“

Image
litnews.lt nuotr.
Simas Jasaitis, kukliai rungtyniaujantis klubuose, Lietuvos rinktinėje tiesiog stulbina brandžiu žaidimu.

 

Klasikinis juodadarbis

 

Jasaitis rinktinėje tampa tuo klasikiniu juodadarbiu, užkamšančiu visas spragas puolime ir gynyboje. Jis - laiku pataisantis metimą, pirmas suspėjantis prie kamuolio, prie kurio nespėja kiti. Ir nuolat atsiduriantis laisvas prie tritaškio linijos, nors varžovai persekioja jį vos ne įsikibę į marškinėlius.

reklama

 

Ypač šie Jasaičio bruožai ryškūs šių metų rinktinėje, o bene labiausiai jie pastebimi buvo paskutinėse ir nepaprastai svarbiose Europos čempionato antrojo etapo rungtynėse su Vokietija.

 

Nepriekaištingai atidirbęs gynyboje, 201 cm ūgio lengvasis krašto puolėjas pelnė aštuonis taškus ir atkovojo – dėmesio! – devynis kamuolius. Daugiau už bet kurį sunkųjį krašto ar vidurio puolėją Lietuvos rinktinėje, daugiausiai visoje komandoje.

 

Ne prasčiau už Nowitzki

 

Pagal šį rodiklį jis nenusileido ir pačiam Dirkui Nowitzki – universalioji 213 cm ūgio NBA superžvaigždė po krepšiais taip pat sugriebė 9 kamuolius.

 

Pasakysite, kad toks Simo pasirodymas – atsitiktinumas? Nieko panašaus: kartu su Kšištofu Lavrinovičiumi jis yra geriausias kovotojas dėl atšokusių kamuolių Lietuvos komandoje – vidutiniškai po 5,3 kamuolio.

 

Tačiau tai dar ne viskas – pagal tritaškių pataikymą (51,9 proc.) jis yra keturioliktas tarp visų čempionato žaidėjų ir antras komandoje – tik vienu procentu nusileisdamas Šarūnui Jasikevičiui.

 

Rinktinės cementas

 

Simas Jasaitis su 9,8 tšk. yra penktas komandoje, tačiau rezultatyviausiam mūsų žaidėjui Rimantui Kaukėnui nusileidžia tik dviem taškais. Todėl ir pagal šį komponentą neabejotinai yra vienas iš svarbiausių žaidėjų Lietuvos rinktinėje.

 

Ko gero, nebūtų per skambu pavadinti Simą Jasaitį pačiu svarbiausiu žaidėju rinktinėje. Taip, mums labai reikia Kaukėno taiklių metimų ir aštrių prasiveržimų. Taip, Šarūno Jasikevičiaus ir Jono Valančiūno tandemas yra nepakartojamas. Tačiau, kas būtų jei viso rinktinės žaidimo necementuotų universalusis Simas Jasaitis? Nežinia.

 

Todėl meldžiame Dievo, kad ir toliau duotų Simui sveikatos dirbti tą juodą, sunkų, bet tokį nepamainomą darbą, kurio dėka mes galime džiaugtis puikiomis lietuvių pergalėmis. Už tave, Simai!

 

Nerijus Budrys

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >