reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Sportosavaite.lt redakcijos dienoraštis   
2012 08 08, 12:41
Optimizmą skatinančios akcijos organizatoriai: lietuviams reikia įkvėpimo (video) 

Image
Sirgaliai
Beveik dvi savaites trukusi akcija „Aš tikiu Lietuvos pergale!“ vakar pasiekė finišą. Anot jos organizatorių, visuomenė noriai priėmė šią iniciatyvą, todėl planuojama, kad kitais metais ji vyks ne tik didžiausiuose šalies miestuose.

 

„Nors kasdieniniame gyvenime labiau įprasta girdėti aimanas, kad Lietuvoje sunku išgyventi, pabrėžiami emigracijos privalumai, dauguma akcijos metu sutiktų žmonių labai teigiamai sutiko šią iniciatyvą ir sakė, kad mums visiems išties reikėtų daugiau optimizmo ir tikėjimo savo jėgomis, kurių galime pasisemti iš savo šalies sportininkų“, - sako vieno iš akcijos iniciatorių ir pagrindinio rėmėjo Piniginė.lt atstovas Jaunius Skierus.

 

Liepos 26 – rugpjūčio 7 dienomis vykusios akcijos „Aš tikiu Lietuvos pergale!“ metu Vilniaus ir Kauno miestų gatvėse ir pėsčiųjų zonose buvo išdalyta per 10 tūkst. specialių lipdukų, skirtų klijuoti ant automobilių, nešiojamų kompiuterių, krepšių ir kitų matomų vietų.

 

Prie šios akcijos prisidėjo ir Lietuvos olimpiečiai, lengvaatlečiai Austra Skujytė, Raivydas Stanys ir Sonata Tamošaitytė. Būtent šie sportininkai ir pradėjo akciją, kviesdami žmones tikėti savo šalimi.

 

Tikėtina, kad kitais metais akcija „Aš tikiu Lietuvos pergale!“ vyks ne tik dviejuose didžiausiuose Lietuvos miestuose.

 

„Matome, kad Lietuvos žmonės nėra abejingi savo šaliai, tik galbūt laukia tam tikro įkvėpimo, postūmio. Kitais metais planuojame akciją daryti ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose, bet ir kitur, nes šiemet į mus kreipėsi daug žmonių iš visos Lietuvos klausdami kada gi atvyksime ir pas juos“, - pasakojo akcijos organizatoriai.

 

Na, o Sportosavaite.lt redakcija savo ruožtu pritaria akcijos idėjai: daugiau optimizmo ir pasitikėjimo savo jėgomis mūsų šalies žmonėms tikrai nepakenks!

 

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >