reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Sportosavaite.lt   
2011 06 25, 14:54
Graikijos rinktinės aukštaūgis Ioannis Bourousis įsivėlė į dopingo skandalą (video)  
Image
Krepšinis. Sxc.hu nuotr.
Graikijos krepšinio lygą supurtė skandalas, kuriame įsivėlęs buvęs Pirėjo „Olympiacos“ aukštaūgis Ioannis Bourousis. Kalbama ne tik apie dopingo vartojimą, bet ir nešvarius pinigus bei šnipinėjimą rašo talkbasket.net svetainė. Šie kaltinimai ant
27-erių metų krepšininko krito visai netikėtai, kai policijos pareigūnai pradėjo tirti futbolo rungtynių skandalą.

 

Policijos pajėgos demaskavo „kriminalinę organizaciją“, kurią sudarė aukščiausios ir žemesnių futbolo lygų prezidentai, akcininkai bei teisėjai. Suimta daugiau nei dešimt šios organizacijos narių, penki – ieškomi, o 85 yra įtariami.

I. Bourousis šioje byloje pradėjo figūruoti, kai pareigūnai pradėjo slapta klausytis įtariamųjų telefoninių pokalbių. Sportininkas susitikinėja su futbolo klubo „Kavala“ prezidento Stavro Psomiadžio (kuris yra dabar areštuotas) seserimi. Krepšininko merginos tėvas Makis Psomiades šiuo metu yra ieškomas. 

Talkbasket.net pateikia vieną iš pokalbių, kuris įvyko kovo 31 dieną, likus kelioms valandoms iki Pirėjo „Olympiacos“ ir Sienos „Montepaschi“ lemiamų rungtynių Eurolygos ketvirtfinalyje.

Makis Psomiades:   Ioanni, šį sykį aš tau skambinu palinkėti sėkmės.

Bourousis:    Gerai padarėte. Mes ką tik baigėme treniruotę.

Psomiades:  Taigi, Ioanni, mano berniuk, aš noriu tau kai ką pasakyti. Pamirškime viską, kas nutiko praėjusį mačą („Olympiacos“ pralaimėjo prieš Sieną). Trenerio veiksmai buvo klaidingi, žaisk sau, ar girdi mane?

Bourousis:   Aš jus girdžiu, pone.

Psomiades: Žaisk savo malonumui ir tik savo. Negalvok apie praėjusias rungtynes.

Bourousis:   Taip ir padarysiu, Jūs teisus. Taip pat turiu... Aš nepastebėjau, kad baigėsi mano „vitaminas“ (paaiškėjo, jog tai buvo dopingas) iki šiandienos mačo, jo liko tik pusę pakelio.

Psomiades: Aš tau kartoju: žaisk sau. Nesinervuok ir daugiau apie nieką negalvok.

Bourousis:   Ką rašo laikraščiai? Neturėjau laiko jų peržvelgti.

Psomiades:  Nesijaudink dėl jų. Ką jie gali rašyti? Ignoruok juos, parodyk viską ką gali ir užbaikim tai.

Bourousis: Žinoma, aš pasistengsiu.

Psomiades: Taigi, mes susitariame dėl šiandienos mačo, taip?

Bourousis: Taip, pone.

Psomiades: Sėkmės, „didysis“ Ioanni.

Šį sezoną Pirėjo ekipos strategas Dušanas Ivkovičius buvo nusprendęs I.Bourousiui duoti mėnesį atostogų. Treneris žurnalistams paaiškino, jog krepšininkas skundžiasi „nereguliariu metobolizmu“.

Penktadienį Ioannio Bourousio laukė netikėta žinia: jam iškelta byla dėl dopingo vartojimo ir jis yra kviečiamas į apklausą. Šeštadienį žiniasklaidoje pasirodė I.Bourousio komentaras apie jam mestus kaltinimus.

„Jaučiuosi įžeistas, kad mano pavardė šmėžuoja visame šitame nešvariame reikale,- tikino graikas. - Nuoširdžiai pareiškiu, kad niekada dopingo nevartojau ir tikrai net nebuvo minties tai daryti. Juk esu profesionalus žaidėjas, per savo karjerą mane dėl draudžiamų preparatų vartojimo tikrino ne kartą“, - kalbėjo krepšininkas.

"Dalyvausiu visose teismo procesuose, įrodysiu, kad mano vardas buvo suterštas neteisingai. Aš niekada nedalyvavau jokiuose reikaluose, susijusiuose su draudžiamų preparatų pirkimu ar vartojimu."

Ištrauka iš rungtynių tarp "Olympiacos" ir "Montepaschi", kuriame I.Bourousis sumušė savo rezultatyvumo rekordą. Krepšininkas pelnė 16 taškų, atkovojo 6 bei perėmė du kamuolius.

 

 

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 


Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

 
< Ankstesnis   Kitas >

reklama

reklama

reklama