reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Sportosavaite.lt   
2013 06 21, 08:47
Kaune atidarytas moderniausias Lietuvos plaukimo centras 

Image
Sportosavaite.lt nuotr.
Ketvirtadienį Kaune duris atvėrė rekonstruotas „Girstučio“ kompleksas su tarptautinius standartus atitinkančiu 50 m ilgio baseinu. Atidarymo proga didžiajame baseine vyko Kauno moksleivių plaukimo varžybos, kurioms startą davė Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė.

 

Simbolinę atidarymo juostelę perkirpo prezidentė D. Grybauskaitė ir Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas. Naująjį baseiną pašventino prelatas Vytautas Steponas Vaičiūnas.

reklama

 

„Kaunas išugdė ne vieną garsų plaukiką. Šis plaukimo centras leis auginti ne tik čempionus, kaip Kaunas darė ankščiau, bet ir padės visiems būti sveikesniems ir stipresniems. Aš, būdama vilnietė, jau dabar jums pavydžiu tokio baseino. Kitiems miestams esate puikus pavyzdys“, - po atidarymo šventės kalbėjo prezidentė D. Grybauskaitė.

 

Artimiausiomis dienomis „Girstučio“ komplekse prasidės vaikų plaukimo stovyklos, o birželio 27-29 d. čia vyks atviras Lietuvos plaukimo čempionatas, į kurį planuoja atvažiuoti sportininkai iš 7 užsienio šalių.

 

Lankytojus Kauno plaukimo centras pakvies nuo liepos 1 dienos. Komplekso lankytojai galės naudotis 50 m ilgio pagrindiniu baseinu, 25 m apšilimo baseinu, sūkurinėmis voniomis, pirtimis ir nusileidimo takeliu. Komplekse taip pat planuojama įrengti treniruoklių salę. Kauno plaukimo centre dirbs 42 darbuotojai, iš kurių – 12 profesionalių trenerių.

 

Kompleksas vasarą veiks nuo 10 iki 18 val. Nuo rudens pradžios lankytojai bus priimami nuo 6.30 val. iki vėlaus vakaro. Vienkartinis 2 val. trukmės apsilankymas centre su galimybe naudotis baseinu ir pirtimis kainuos nuo 20 Lt (moksleiviams, studentams, pensininkams ir neįgaliesiems – nuo 15 Lt). Dar pigiau apsilankymas centre kainuos lankytojams, įsigysiantiems įvairios trukmės abonementus.

 

„Girstučio“ komplekso sportinės ir pramoginės dalies rekonstrukcija kainavo 21 mln. Lt. Projektas buvo finansuojamas ES struktūrinių fondų, Vyriausybės ir Kauno miesto savivaldybės lėšomis.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >

reklama

reklama

reklama