reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Lauko treniruokliai

Bikko.lv Bikko.ee
Dviračiai ir jų reikmenys internetu Latvijoje ir Estijoje

reklama

Sportosavaite.lt   
2013 06 27, 08:06
Atvirame Lietuvos plaukimo čempionate – plaukikai iš 7 šalių

Image
Sportosavaite.lt nuotr.
Prieš savaitę atidarytame rekonstruotame „Girstučio“ komplekse esančiame 50 m baseine šios savaitės pabaigoje varžysis geriausi Lietuvos ir užsienio šalių plaukikai. Birželio 27–29 d. čia vyks Atviras 2013 m. Lietuvos plaukimo čempionatas. Įėjimas į čempionatą nemokamas.

 

reklama

Šis čempionatas yra įtrauktos į Europos plaukimo lygos (LEN) kalendorių. Šiose varžybose bus galima vykdyti normatyvus dalyvavimui pasaulio čempionate Barselonoje.

 

Čempionate varžysis apie 250 sportininkų. Į Kauną suvažiuos geriausi Lietuvos plaukikai, šiuo metu besitreniruojantys įvairiuose pasaulio kraštuose. Į varžybas taip pat atvyks plaukikai iš Baltarusijos, Latvijos, D. Britanijos, Kanados, Lenkijos ir Rusijos, sieksiantys čia įvykdyti normatyvus dalyvavimui pasaulio čempionate Ispanijoje.

 

„Į Kauną atvyko jau beveik visi dalyviai. Po pietų bus pirmoji treniruotė. Nors olimpinės čempionės Rūtos Meilutytės nebus, čempionate varžysis visi geriausi mūsų šalies plaukikai: Giedrius Titenis, Danas Rapšys, Mindaugas Sakalauskas, Ugnė Mažutaitytė“, - teigė Kauno „Girstučio“ plaukimo centro vadovas Mindaugas Špokas.

 

Įėjimas į čempionatą nemokamas.

 

 

Varžybų grafikas

 

birželio 27 d. (ketvirtadienį) - parengiamieji plaukimai 10.30 val.

 

- finaliniai plaukimai 17.00 val.;

 

birželio 28 d. (penktadienį) - parengiamieji plaukimai 10.00 val.

 

- finaliniai plaukimai 16.45 val.;

 

birželio 29 d. (šeštadienį) - parengiamieji plaukimai 10.00 val.

 

- finaliniai plaukimai 16.00 val.

 

Varžybų kulminacija numatyta penktadienį, birželio 28 d. Žiūrovus linksmins „G&G Sindikatas“ nariai Svaras ir DJ Mamania. Renginį ves Karolis Tiškevičius.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >