2011 08 20, 13:00
Universiadoje dar vienas aukso medalis
Universiada.
Šenzenio mieste vykstančioje universiadoje Lietuvos atstovai iškovojo dar vieną aukso medalį. Komandinėse
30 kilometrų lenktynėse Lietuvos atstovės Eglė Zablockytė, Aušrinė Trebaitė ir Aleksandra Sošenko pademonstravo geriausią rezultatą distanciją įveikusios per 39 minutes ir 40,79 sekundės. Antros finišo linija kirto Korėjos atstovės: Jung Hee Song, Seonha Yu, Aejung Lee (40:26.37), bronza atiteko Vokietijos dviratininkėms: Kristin Lina Schink, Romy Kasper, Jana Schemmer (41:04.07).

Tai jau antrasis dviratininkių aukso medalis universiadoje. Aukščiausiu apdovanojimu kaklą antradienį padabino Vilija Sereikaitė.

Navickas laimėjo pirmąją kovą

Šenzenio mieste vykstančiose universiados badmintono varžybose Lietuvos atstovas Kęstutis Navickas sėkmingai įveikė pirmąjį etapą. Lietuvis po 29 minutes trukusios kovos įveikė Honkongo atstovą K. Cheng 2:0 (21:14, 21:12). Aštuntfinalyje Kęstutis Navickas susikaus su  Indonezijos atstovu Setia Agus Senatria Putra.