Football-news.lt
2011 04 13, 18:45
„Manchester United“ ir „Barcelona“ pirmieji iškovojo kelialapius į pusfinalį (video)
Futbolas. Sxc.hu nuotr.
Antradienį buvo žaidžiamos dvejos atsakomosios Čempionų lygos ketvirtfinalio rungtynės, po kurių paaiškėjo pirmieji pusfinalio dalyviai. Jais tapo „Manchester United“ ir „Barcelona“ klubai.

„Manchester United“ savo aikštėje ir vėl buvo stipresni už Londono „Chelsea“ ekipą. Sero Alexo Fergusono auklėtiniai pirmojo kėlinio pradžioje po tikslaus J. Hernándezo smūgio išsiveržė į priekį. 70-ą rungtynių minutę Ramiresas prieš save išvydo raudoną kortelę ir atrodė, kad „Chelsea“ viltys patekti į pusfinalį žlugo. Visgi 76-ą rungtynių minutę D. Drogba sugebėjo išlyginti rezultatą ir atgaivinti Londono ekipos viltis pakovoti dėl patekimo į pusfinalį. Tačiau jau sekančioje atakoje „Manchester United“ palaidojo šias „Chelsea“ viltis. Pergalingą įvartį į „Chelsea“ vartus po tikslaus R. Giggso perdavimo pelno Ji-Sung Parkas.

Galutinis rungtynių rezultatas 2 – 1, bendras 3 – 1 ir į pusfinalį keliauja „Manchester United“, kuriame susitiks su „Inter“ ir „Schalke 04“ poros nugalėtoju.

Kitame mače „Barcelona“ antrą kartą įveikė „Shakhtar Donetsk“ ir pateko į pusfinalį, kuriame susitiks su „Real Madrid“ ir „Tottenham“ poros nugalėtoju. Ukrainoje „Barcelona“ iškovojo pergalę rezultatu 1 – 0. Pergalingo įvarčio autorius L. Messi.

Dar du atsakomieji ketvirtfinalio susitikimai bus žaidžiami trečiadienį.

Antradienio rungtynių rezultatai:

„Manchester United“ 2 – 1 „Chelsea“ (pirmos rungtynės 1 – 0 , bendras rezultatas 3 – 1)

43‘ [1 – 0] J. Hernández

76‘ [1 – 1] D. Drogba

77‘ [2 – 1] Ji-Sung Park

70‘ Ramires („Chelsea“) parodyta raudona kortelė

„Shakhtar Donetsk“ 0 – 1 „Barcelona“ (pirmos rungtynės 1 – 5 , bendras rezultatas 1 – 6)

43‘ [0 – 1] L. Messi