reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Apie totalizatorių

 

Prisijungti | Dalyvauti totalizatoriuje (jei esate prisijungęs)

 

Sportosavaite.lt totalizatoriuje Jūs galite spėti „Žalgirio“ ir „Lietuvos ryto“ rungtynių Eurolygoje nugalėtoją ir rezultato skirtumą.

 

Spėti rezultatą gali tik registruoti ir prisijungę Sportosavaite.lt lankytojai. Jei dar neesate prisiregistravęs, tai galite padaryti čia. Jei esate prisiregistravęs – prisijunkite čia.

 

Totalizatoriaus formoje pasirinkite rungtynes, tada pažymėkite, kuri komanda laimės ir kokia taškų persvara. Persvarą galima įrašyti tik skaitmenimis (be pliusų ir minusų). Užpildę formą, spauskite mygtuką „Registruoti spėjimą“. Jūsų spėjimas bus užregistruotas.

 

Spėti rezultatą galima iki prasidedant rungtynėms. Rungtynėms prasidėjus, jau galite spėti kitų  „Žalgirio“ ir „Lietuvos ryto“ rungtynių rezultatą. Vienas registruotas lankytojas tų pačių rungtynių rezultatą gali spėti tik vieną kartą!

 

Atspėjęs rungtynių nugalėtoją ir taškų persvarą, lankytojas gauna vieną tašką.

 

Registruotas lankytojas, surinkęs daugiausiai taškų už atspėtus „Žalgirio“ komandos rungtynių rezultatus, bus apdovanotas dviem bilietais į paskutiniąsias pirmojo Eurolygos etapo rungtynes „Žalgirio“ arenoje, o geriausiai spėjęs  „Lietuvos ryto“ rungtynes - du bilietus į šios komandos paskutiniąsias pirmojo Eurolygos etapo rungtynes „Siemens“ arenoje.

 

Keliems vartotojams surinkus po lygiai taškų, nugalėtojas išaiškinamas burtų keliu. Totalizatoriaus nugalėtojai bus paskelbti prieš paskutines komandų pirmojo Eurolygos etapo rungtynes namuose.

 

Savo ir kitų dalyvių spėjimo statistiką matysite prisijungę.

 

Jei kiltų kokių nors neaiškumų, rašykite el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiančio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

 

Registruotis | Prisijungti | Dalyvauti totalizatoriuje (jei esate prisijungęs)

 

 

reklama

reklama

reklama