2013 05 07, 22:04
Kauno „Žalgiris“ – 15-ą kartą stipriausia ekipa Lietuvoje

Image
Sportosavaite.lt nuotr.
Keturios pergalės, nulis pralaimėjimų. Toks šiemet pergalingas buvo Kauno „Žalgirio“ komandos kelias Lietuvos krepšinio lygos finalinėje serijoje.

Antradienio vakarą šalies krepšinio gerbėjai stebėjo ketvirtąsias LKL finalo varžybas, kurias svečių aikštelėje, Vilniaus „Siemens“ arenoje, „Žalgiris“ kovoje su „Lietuvos rytu“ laimėjo 83:65 (21:19, 8:13, 26:19, 28:14)!

Tai yra 15-asis komandos trofėjus stipriausioje šalies krepšinio lygoje.

Nors rungtynių pradžia lengvu pasivaikščiojimu serijoje 3:0 pirmavusiems „Žalgirio“ krepšininkams nekvepėjo ir antrajame kėlinyje vilniečiai varžovams leido pelnyti tik 8 taškus, tačiau po ilgosios pertraukos įvyko persilaužimas. Ketvirtajame kėlinyje „Žalgiris“ laimėjo 6 minučių atkarpą 17:2 ir komanda atitrūko.

Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkams išsikapstyti ir sukurti intrigos nepavyko.

Komandoms taškus pelnė:

„Lietuvos rytas“:

Eimantas Bendžius 15, Mindaugas Katelynas 10 (4 atk. kam.), Tautvydas Lydeka 9 (6 atk. kam.), Renaldas Seibutis (6 atk. kam., 3 rez. perdav.) ir Artūras Jomantas (3 atk. kam., 1 rez. perdav.) po 8, Nemanja Nedovičius 7 (7 rez. perdav.), Steponas Babrauskas (5 atk. kam.) ir Janis Blūmas po 3, Miltonas Sigmundas Palacio 2 taškai (2 atk. kam., 2 rez. perdav.). Simas Buterlevičius, Dovydas Redikas ir Tomislavas Zubčičius nežaidė.

„Žalgiris“:

Oliveris Lafayette‘as 18, Mindaugas Kuzminskas 16 (6 atk. kam.), Rimantas Kaukėnas 15, Mario Delašas 10, Kšyštofas Lavrinovičius ir Darjušas Lavrinovičius po 7, Robertas Javtokas 5, Marko Popovičius 3, Adas Juškevičius 2 taškai. Vytenis Lipkevičius taškų nepelnė, o Jeffas Foote‘as nežaidė.