2012 02 29, 00:53
„Lietuvos rytas“ išsikapstė

litnews.lt nuotr.
Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipa iš Italijos grįžta su pergale ir gera nuotaika. Vilniečiai Trevize laimėjo nervų karą prieš „Benetton“ ir šventė pergalę 80:74.

Šis laimėjimas atvėrė Lietuvos vicečempionams duris į Europos taurės ketvirtfinalį.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai ir pirmomis rungtynių minutėmis buvo išsiveržę į priekį net (21:12), tačiau vilniečiai sėkmingai sužaidė atkarpą ir rezultatą išlygino. Vėliau komandos žaidė taškas į tašką į priekį nežymia persvara išsiverždama tai viena, tai kita.

Ketvirtojo kėlinio paskutines minutes sėkmingiaus sužaidė „Lietuvos ryto“ krepšininkai, o „Benetton“ komandai vilniečių pranašumo panaikinti nepavyko, todėl jie turėjo pripažinti svečių pergalę.

„Lietuvos rytas“ L grupėje liko antras, į priekį praleidęs Krasnodaro „Lokomotiv“, kuris 73:70 įveikė Berlyno „Alba“.

„Benetton“: J.Viggiano 17, S.Bečirovičius ir M.Goree po 12, M.Bulleri ir V.Moldoveanu po 10.

„Lietuvos rytas“: R.Seibutis 20, J.Valančiūnas 17 (7 atk. kam.), M.Katelynas 15, T. Rice‘as 12, S.Babrauskas 8, P.Samardžiskis 6, A.Rašičius 2.