reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

reklama

Krepšinis

Baigėsi daug netikėtumų pažėręs 2013/2014 Lietuvos krepšinio lygos sezonas. Apdovanojimų ceremonijoje lygos čempionams įteikti žiedai, antrą ir trečią vietas iškovojusioms komandoms – medaliai.

Švari aplinka ir energetinių išteklių taupymas – tokią kryptį pasirinkusi Kauno „Žalgirio“ arena ketina tapti pirmąja žaliąja arena Baltijos šalyse. „Žalgirio“ arenos administracija nustatė žaliosios strategijos gaires, kurias yra pasiruošusi įgyvendinti artimiausiu metu.

Antradienis buvo pergalingas ne tik Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkams, nes jie nugalėjo Kauno „Žalgirio“ komandą ir sušvelnino LKL finalo serijos rezultatą 2:3, tačiau ir klaipėdiečiui Mariui Skripkauskui, varžybų pertraukos metu pataikiusiam iš vidurio aikštės ir laimėjusiam 10 tūkst. litų piniginį prizą.

Lietuvos studentų krepšinio lygai (LSKL) dar mažiausiai dvejus metus vadovaus klaipėdietis Rimantas Cibauskas. 51-erių krepšinio specialistas Šiauliuose vykusioje LSKL rinkiminėje - ataskaitinėje konferencijoje vienbalsiai išrinktas jau ketvirtajai kadencijai.

Pasikeitęs Lietuvos krepšinio lygos (LKL) jėgų santykis, kai Kauno „Žalgiris“ ir Vilniaus „Lietuvos rytas“ susitiko jau pusfinalyje, demonstruoja, kad praraja tarp pagrindinių šalies klubų ir likusių komandų nyksta.

Tradicinis naktinio krepšinio 3x3 turnyras šiemet bus dar didesnis nei pernai – pirmą kartą dalyvaus studentų ir moksleivių komandos ne tik iš Kauno, bet ir iš kitų šalies miestų.

Lietuvoje auga nauja talentingų krepšininkų karta, turinti visus šansus užtikrinti, kad Lietuva ir toliau išliktų viena krepšinio pasaulio lyderių.

Lietuvos krepšinio federacija (LKF) pasirengimą nacionalinių vyrų, moterų bei jaunimo rinktinių varžyboms pradeda turėdama pagrindinį rėmėją – „Vičiūnų grupę“. Antradienį Vilniuje buvo sudaryta paramos sutartis ir pristatyti rinktinių pavasario bei vasaros planai.

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos (VTDK) krepšininkai triumfavo „Pieno žvaigždžių“ Lietuvos 3x3 lygos (L3L) antrajame sezone. Alytuje vykusiose finalinėse varžybose vilniečių komanda pranoko varžovus iš Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio.

Saulius Štombergas paliko Kauno „Žalgirio“ vyriausiojo trenerio postą. Tokį sprendimą jis priėmė po nesėkmingai susiklosčiusių LKF taurės finalo ketverto varžybų ir pirmadienį pralaimėtos dvikovos Klaipėdos „Neptūno“ komandai, skelbia zalgiris.lt.

Antrą vietą Lietuvos krepšinio lygoje (BEKO LKL) pirmenybėse užimantis Klaipėdos „Neptūnas“ 88:79 išvykoje nugalėjo Kauno „Žalgirį“, nustumdamas pastarąjį į ketvirtą poziciją.

LKF finalinis ketvertas buvo lemtingas „Lietuvos rytui“ ne tik, kad šie nusileido prieniškiams finale, tačiau su komanda buvo paprašytas atsisveikinti ir Lietuvos vicečempionų klubo vyriausiasis treneris Aleksandras Petrovičius.

Vidas Ginevičius dviem šaltakraujiškais metimais ištempė Kėdainių „Nevėžio“ (10-17) komandą į pratęsimą, o Šarūno Kulevičiaus dvitaškis nulėmė pergalę.

Sekmadienį Stambule (Turkija) vykęs neeilinis Tarptautinės krepšinio federacijos (FIBA) pasaulinis kongresas vienbalsiai patvirtino naują statutą, pakeisiantį FIBA struktūrą.

Paskutinį kelialapį į Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) finalo ketverto varžybas iškovojo Šiaulių universiteto (ŠU) krepšininkai, namuose net 29 taškų skirtumu – 96:67 (25:16, 19:18, 32:18, 20:15) nukovę Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) komandą.

Populiariausių Lietuvos sportininkų penketuke karaliauja individualių sporto šakų atstovai, parodė šalies gyventojų apklausa.

„Nesvarbu, kokie didmeistriai būtų prieš tavo akis, į aikštę visada reikia eiti nusiteikus nugalėti“, - analitinę Žalgiris TV laidą šią savaitę ryžtingai pradėjo buvęs žalgirietis Gediminas Budnikas.

Antradienį Kaune įvyko Lietuvos krepšinio federacijos vykdomojo komiteto posėdis. Jo metu buvo pristatytas ir patvirtintas LKF 2014 m. biudžetas, aptartos Lietuvos krepšinio aktualijos.

Po dviejų savaičių pertraukos kartu su Eurolygos kovomis sugrįžta ir analitinė Žalgiris TV laida.

Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionate užfiksuotas netikėtas rezultatas – lygos autsaideriai savo žiūrovų akivaizdoje rezultatu 92:87 (31:23, 16:20, 19:28, 26:16) patiesė praėjusio sezono čempionus Mykolo Romerio universiteto (MRU) atstovus.

< Ankstesnė naujiena Kita naujiena >

Rezultatai 61 - 80 is 1459

reklama

reklama

reklama