reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

reklama

Kitos sporto šakos

Iki šiol unikalus olimpinius standartus atitinkantis Panevėžio „Cido“ arenos dviračių trekas, garsinantis Lietuvos ir Panevėžio vardą Baltijos šalyse ir visame regione, buvo nuomojamas tik šios sporto šakos varžyboms ir profesionalių dviratininkų treniruotėms.

Pasaulinėse aukščiausio rango burlenčių sporto pirmenybėse šiemet pirmąsyk istorijoje nuskambės lietuvio pavardė.

Šeštadienį Kaune vyks tarptautinės smiginio varžybos. Dalyviai iš Latvijos, Baltarusijos ir Lietuvos varžysis dėl Baltijos ir Lietuvos smiginio reitingo taškų, taurių ir „Čili picos” įsteigtų prizų. Tikimasi sulaukti daugiau nei 100 dalyvių.

Kai 1991 m. metais šuolininkas į aukštį Rolandas Verkys Varšuvoje vykusiose tarptautinėse varžybose pasiekė naują Lietuvos rekordą, netikėjo, kad šis išliks nepajudinimas daugiau kaip du dešimtmečius.

Dėl stipriai išaugusio lankytojų srauto Kauno plaukimo centre laikinai stabdomas vakarinių abonementų pardavimas. Toks lankytojus antplūdis, kuomet ne visi norintys gali patekti į rekonstruotą „Girtučio“ baseiną, fiksuojamas jau antrą kartą.

Žvėryne prie pėsčiųjų tilto į Vingio parką pradėjusi veikti kalnų slidinėjimo mokykla būriui vaikų tapo tilteliu į iki tol nebandytą sporto šaką.

Prieš kelis metus ji tik per plauką netapo Barselonoje vykusio pasaulio lengvosios atletikos jaunimo čempionato nugalėtoja trišuolio rungtyje, kuomet kartu įvykdė ir olimpinį B normatyvą bei pasiektu rezultatu išsikovojo teisę dalyvauti Londono olimpiadoje, tik gaila, truputį per vėlai.

Vyriausybėje vyko pasitarimas, kuriame aptarti specializuotų sporto krypties ugdymo mokyklų steigimo klausimai ir veiklos organizavimo planas.

Jeigu Lietuvoje egzistuotų sportininkų šlovės muziejus, tai jis, be abejonės, būtų pirmajame dešimtuke žmonių, kurie verti pakliūti į jį.

Minske įvyko šiuolaikinės penkiakovės Baltarusijos taurės atvirosios pirmenybės, kuriose dalyvavo šeimininkų, Lietuvos, Gruzijos, Rusijos ir Vokietijos sportininkai. Moterų varžybų nugalėtoja tapo Lietuvos atstovė Lina Batulevičiūtė.

Geriausia Rusijos plaukikė Julija Jefimova įtariama vartojusi dopingą. Jai gresia 2 metų diskvalifikacija.

Lietuvoje yra apie 500 irklavimo sportininkų, kurie žiemą treniruojasi jiems neįprastoje aplinkoje – uždarose patalpose.

Prieš prasidedant naujiems 2014 metams, Lietuvos lengvosios atletikos federacija (LLAF) skelbia lapkričio mėnesį vykusių geriausių 2013 m. lengvaatlečių rinkimų rezultatus.

Olimpinė, pasaulio bei Europos čempionė Rūta Meilutytė sugrįžusi į Lietuvą po nesenai pasibaigusio senojo žemyno čempionato iš karto nėrė į Anykščių baseino vandenį, kuriame varžėsi Lietuvos plaukimo čempionate trumpajame baseine.

Kaune, „ecoTENNIS“ teniso kortuose buvo pristatytas rytoj vyksiantis teniso labdaros mačas. Surinktos lėšos bus skirtos neįgaliems vaikams ir perduotos per Kauno rotušėje organizuojamą tradicinį kalėdinį labdaros renginį.

Gruodžio 5 d. prasidėjo Suomijos atviras čempionatas, kuris vyks iki sekmadienio. Šiame atvirame čempionate užsiregistravo 128 vyrai ir 63 moterys iš 34 šalių.

Ledo ritulio klubas „Baltica“ tęsia rubriką „savaitės žaidėjas“, kurioje klubo sirgaliai uždavė klausimus komandos vartininkui Simui Baltrūnui. Lietuvis klube rungtyniauja pirmąjį sezoną, kuriame sužaidė 8 rungtynes ir atrėmė 83% metimų į vartus. Kalbiname S. Baltrūną:

Lietuvos pilietybės siekiančios Isabellos Tobias kartu su Deividu Stagniūnu iškovotas kelialapis į Olimpiadą jau yra nuopelnas Lietuvai, mano Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto (TTK) pirmininkas Julius Sabatauskas.

Europos komandiniame šachmatų čempionate vakar buvo sužaisti 5 rato mačai. Lietuvos vyrų rinktinė 3:1 sutriuškino Belgijos meistrų komandą.

Lapkričio 8-10 d. Sanoke, Lenkijoje vyko greitojo čiuožimo trumpuoju taku Europos taurės varžybos. Čia dalyvavo rekordinis skaičius čiuožėjų - 192. Tarp jų ir 4 Lietuvos čiuožėjai.

< Ankstesnė naujiena Kita naujiena >

Rezultatai 41 - 60 is 442

reklama

reklama

reklama