reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

NT naujienos

reklama

Kitos sporto šakos

Jeigu paklaustumėte, kuo norėtų būti užaugęs, jis tiesiog užtikrintai ištartų savo vardą ir pavardę. Jo autoritetai nėra Michaelas Phelpsas, Ryanas Lochte ar tuo labiau Rūta Meilutytė. Jis pats nori būti kažkam pavyzdys. Tai – Danas Rapšys.

Nei didžiulis karštis, nei sinoptikų prognozuojamas škvalas sekmadienį neišgąsdino minios bėgimo entuziastų –  didžiausiame pavasario bėgime „Nike We Run Vilnius/DNB pusmaratonis“ dalyvavo apie 7 tūkst. dalyvių.

Šiandien Kaune renkasi stipriausi Baltijos šalių vyrai, čia jie išbandys jėgas Baltijos galiūnų vilkikų tempimo čempionate. Antrus metus vykstančių varžybų nugalėtojas įgaus teisę dalyvauti Pasaulio čempionate.

Šiemet verslo įmonių entuziazmas bėgti itin didelis: iki bėgimo renginio „Nike We Run Vilnius/DNB pusmaratonis“ likus dar visam mėnesiui, užsiregistravusių įmonių komandų jau daugiau nei 100 ir tai beveik dvigubai daugiau nei pernai šiame renginyje.

Tarptautinis didmeistris Šarūnas Šulskis nepaliko varžovams jokių vilčių Lietuvos šachmatų čempionato finale. Kaunietis surinko 7,5 taško iš 9 galimųjų ir net pusantro taško aplenkė antroje vietoje likusį didmeistrį Aloyzą Kveinį.

Šiandien Seime prasideda Lietuvos vyrų šachmatų čempionatas, kuriame varžysis dešimt dalyvių. Pirmas keturias vietas užėmę šachmatininkai įgis teisę atstovauti Lietuvai šių metų šachmatų olimpiadoje Trumsėje (Norvegija).

Geriausiam Lietuvos šuolininkui į aukštį peršokti mūsų šalies krepšinio legendą nebūtų sunku. 2,20 m – maždaug toks yra Arvydo Sabonio ūgis – yra vidutiniškas aukštis, kurį Europos vicečempionas Raivydas Stanys įveikia vien savo raumenų jėga.

Trečiadienį Magdeburge startavo Tarptautinės stalo teniso asociacijos (ITTF) organizuojamas Vokietijos atviras čempionatas. Tarptautinėse varžybose dalyviai varžosi vienetų ir dvejetų rungtyse.

Pernai vasarą itin sėkmingai praūžęs pirmasis Kauno maratonas šiais metais startuoja su dar ambicingesniais užmojais. Organizatorių planuose – du kartus  didesnis, geresnis ir smagesnis II-asis Kauno maratonas, kviesiantis visus birželio 15 dieną susitikti Kaune.

Lietuvos penkiakovininkas Justinas Kinderis šetadienį Meksikoje dalyvaus pasaulio taurės I etapo finale, tačiau vietą jame užsitikrino tik po labai sunkios kovos.

Šiandien į Meksiką dalyvauti 2014 metų pasaulio taurės pirmajame etape išvyko Lietuvos sportininkai. Deja, tarp jų nebuvo Gintarės Venčkauskaitės, kuri patyrė kojos traumą.

Praėjusį savaitgalį, vasario 15-16 dienomis, ant Kauno marių vykusiame žiemos buriavimo čempionate dėl medalių kovėsi burlenčių ir jėgos aitvarų sportininkai.

Visai netikėtai pavasarišką vidudienį užklupęs lietus nesustabdė vaikų (2002–2003 m.) ir vaikučių (2004–2005 m.) Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“ žiemos regbio pirmenybių varžybų.

Iki šiol unikalus olimpinius standartus atitinkantis Panevėžio „Cido“ arenos dviračių trekas, garsinantis Lietuvos ir Panevėžio vardą Baltijos šalyse ir visame regione, buvo nuomojamas tik šios sporto šakos varžyboms ir profesionalių dviratininkų treniruotėms.

Pasaulinėse aukščiausio rango burlenčių sporto pirmenybėse šiemet pirmąsyk istorijoje nuskambės lietuvio pavardė.

Šeštadienį Kaune vyks tarptautinės smiginio varžybos. Dalyviai iš Latvijos, Baltarusijos ir Lietuvos varžysis dėl Baltijos ir Lietuvos smiginio reitingo taškų, taurių ir „Čili picos” įsteigtų prizų. Tikimasi sulaukti daugiau nei 100 dalyvių.

Kai 1991 m. metais šuolininkas į aukštį Rolandas Verkys Varšuvoje vykusiose tarptautinėse varžybose pasiekė naują Lietuvos rekordą, netikėjo, kad šis išliks nepajudinimas daugiau kaip du dešimtmečius.

Dėl stipriai išaugusio lankytojų srauto Kauno plaukimo centre laikinai stabdomas vakarinių abonementų pardavimas. Toks lankytojus antplūdis, kuomet ne visi norintys gali patekti į rekonstruotą „Girtučio“ baseiną, fiksuojamas jau antrą kartą.

Žvėryne prie pėsčiųjų tilto į Vingio parką pradėjusi veikti kalnų slidinėjimo mokykla būriui vaikų tapo tilteliu į iki tol nebandytą sporto šaką.

Prieš kelis metus ji tik per plauką netapo Barselonoje vykusio pasaulio lengvosios atletikos jaunimo čempionato nugalėtoja trišuolio rungtyje, kuomet kartu įvykdė ir olimpinį B normatyvą bei pasiektu rezultatu išsikovojo teisę dalyvauti Londono olimpiadoje, tik gaila, truputį per vėlai.

< Ankstesnė naujiena Kita naujiena >

Rezultatai 41 - 60 is 455

reklama

reklama

reklama