reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

reklama

Mantas Stankevičius, „Kauno diena“   
2011 02 05, 02:10
„Žalgirio“ naujokas T. Plaistedas: „Mėgstu bėgti, šokti, dėti kamuolį iš viršaus“

Image
T.Plaistedas / V. Grigo nuotr.
Kauno „Žalgirio” naujokas Trentas Plaistedas teigia į Lietuvą atvažiavęs padėti klubui siekti svarbių pergalių. 211 cm ūgio vidurio puolėjas iš Jungtinių Amerikos Valstijų tikino, jog šiuo metu nereikia galvoti apie pralaimėjimus. Pasak jo, galvoti reikia tik apie pergales.

 

- Kaip jautiesi prisijungęs prie Kauno „Žalgirio“?

 

- Labai džiaugiuosi, kad galiu prisijungti prie šios komandos. Apie „Žalgirį“ esu girdėjęs tik gerus atsiliepimus, žinau, kad Lietuva – šalis, kuri labai myli krepšinį. Ne apie kiekvieną Europos šalį gali tai pasakyti.

reklama

 

Esu laimingas, kad galėsiu atstovauti puikiam klubui, kuris turi įspūdingą istoriją ir geras krepšinio tradicijas. Jie mane pasirinko ir aš stengsiuosi iš visų jėgų, kiekvieną dieną dirbsiu 100 proc.

 

- Kokio tipo žaidėjas esi?

 

- Esu atletiškas vaikinas, mėgstu bėgti, šokti, dėti kamuolį iš viršaus. Manau, kad esu šiek tiek kitoks nei kiti „Žalgirio“ vaikinai. Tikiuosi suteikti komandai įvairiapusiškumo. Dirbsiu iš visų jėgų, kad būtų patenkinta ir komanda, ir aš pats.

 

- Kaip manai, koks vaidmuo tau atiteks komandoje?

 

- Klausiate ne to vaikino (juokiasi). Ką tik atvykau į Lietuvą, dar su niekuo nesikalbėjau, nesitreniravau su komanda. Manau, jog netrukus mano vaidmuo turėtų paaiškėti.

 

- „Žalgirio“ komandoje žaidžia Omaras Samhanas, kurio pravardė yra Pabaisa (Beast – angl. k.). Ar pats turi kokią nors pravardę?

 

- (juokiasi) Ne, neturiu tokių pravardžių. Man kuo puikiausiai tinka vardas Trentas (šypsosi).

 

- Ar jau galvojai, kokiu numeriu paženklintus marškinėlius norėtum gauti?

 

- Norėčiau, kad tai būtų 44. Net nežinau, ar tokiu numeriu kas nors komandoje jau žaidžia. Šiuo numeriu paženklintais marškinėliais žaidžiau koledže, tuo pačiu numeriu žaidė ir mano senelis.

 

- Seki savo senelio pėdomis?

 

- Žinote, mano senelis žaidė tik koledžo laikais, niekada krepšinio nežaidė profesionaliai. Šis žmogus padarė labai didelę įtaką mano krepšininko karjerai. 44 – tai tarsi noras atiduoti jam pagarbą. Žinoma, jei negalėsiu vilkėti tokių marškinėlių, tai nebus pasaulio pabaiga.

 

- Kaip vertini „Žalgirio“ šansus Eurolygos „Top 16“ etape?

 

- Šansas yra visada. Nereikia galvoti apie patirtus pralaimėjimus, reikia galvoti apie tai kaip laimėsi būsimas rungtynes. Aš čia atvažiavau, kad laimėčiau.

 

- Galbūt pažįsti ką nors iš „Žalgirio“ žaidėjų?

- Amerikiečių nepažįstu, tačiau žinau Bobaną Marjanovičių. Yra tekę prieš jį žaisti. Tai puikus didelis vaikinas. Jis labai geras žaidėjas. Labai džiaugiuosi, kad dabar būsime vienoje komandoje, nes prieš jį žaisti yra sunku (šypsosi). Žinau, kad komandoje yra daug talentingų žaidėjų.

 

- Ar vis dar pagalvoji apie sugrįžimą į NBA?

 

- Labai norėčiau (šypsosi). Manau, kad kiekvieno vaikino iš Amerikos svajonė yra žaisti NBA. Buvau pakviestas į šios lygos klubą, norėčiau ten būti ir dabar, tačiau dabar esu čia ir darysiu viską dėl „Žalgirio“ pergalių.

 

- Amerikoje liko tavo žmona. Ar ji atvažiuos tavęs palaikyti į Lietuvą?

 

- Žinoma, kol kas Lietuvoje yra kiek šaltoka, bet tikiuosi, kad ji greitai atvyks. Tai yra žmogus, kuris mane palaiko įvairiose situacijose, esu už tai jai dėkingas.

 

kaunodiena.lt

 Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >