reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Lauko treniruokliai

Bikko.lv Bikko.ee
Dviračiai ir jų reikmenys internetu Latvijoje ir Estijoje
Sportosavaite.lt   
2011 01 12, 13:03
T. Delininkaitis: „Žalgiryje“ esu dvigubai laimingesnis“ 

Image
T.Delininkaitis/Sportosavaite.lt nuotr.
Kauno „Žalgirio“ ekipos snaiperis Tomas Delininkaitis išskirtiniame interviu SPORT1 televizijos laidai „Žalgiris TV“ išsamiai papasakojo apie praėjusius metus, bene sunkiausią karjeros etapą Mursijoje, perėjimą į Salonikus, vasarą rinktinėje bei daug kitų įdomių dalykų, rašo zalgiris.lt.

 

2010-ieji gynėjui buvo banguoti – pradžia „Murcia“ ekipoje nebuvo iš sėkmingiausių, tačiau viskas pakrypo geresne linkme taikliarankiui persikėlus į Salonikus.

 

Po to sekė sėkminga vasara su Lietuvos nacionaline rinktine ir galiausiai kontraktas su „Žalgiriu“, kurį, kaip pripažino pats Tomas, pasirašė nė nedvejodamas.

reklama

 

Laiką Mursijoje žalgirietis prisiminė be šypsenos: „Papuoliau ne į tą komandą. Treniravomės labai daug, buvo ir kitokių problemų, kad ir piniginiu atžvilgiu.

 

Taip negavau labai daug žaidybinio laiko, o komanda buvo turnyrinės lentelės apačioje. Viskas susidėjo ir šis karjeros etapas, netgi sakyčiau, buvo blogiausias per visą laiką, kol žaidžiu krepšinį.“

 

Abipusiu susitarimu nutraukus kontraktą su „Murcia“ ekipa krepšininkas net rimtai svarstė galimybę likusius tris sezono mėnesius nerungtyniauti. Tiesa, viskas pasisuko kitaip, sulaukus Kęstučio Kemzūros kvietimo į rinktinės stovyklą.

 

„Nutraukus kontraktą su ispanais parvažiavau į Klaipėdą ir pradėjau treniruotis asmeniškai. Maniau, kad tą sezoną krepšinio tikrai nežaisiu, tačiau K.Kemzūrai paskelbus rinktinės kandidatus susimąsčiau, kad trys mėnesiai – per ilgas laiko tarpas. Pavyko gauti pasiūlymą iš Graikijos ir sutikau. Aš esu toks žaidėjas, jog prisitaikyti komandoje man daug laiko nereikia.“

 

Snaiperis neslepia, buvo minčių likti Salonikuose, tačiau dabar neabejoja – tai, jog atsidūrė „Žalgiryje“ – dvigubai geriau.

 

„Tikrai mąsčiau, jog po sezono pasilikti ten būtų visai neblogai. Komanda žaidė gerai, kolektyvas buvo geras, treneriai ir oras – taip pat. Tačiau susitarti nepavyko ir štai esu „Žalgiryje“. Manau, jog čia tikrai esu dvigubai laimingesnis, nei būčiau buvęs tenai. Vis tik šeima, draugai, sava šalis ir kultūra. Gavęs pasiūlymą sutikau neabejodamas.“

 

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >