reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

reklama

Sportosavaite.lt   
2010 11 16, 23:11
Š. Jasikevičius: „Nusibodo žiūrėti Eurolygos varžybas per TV“ 

Image
Dainiaus Kanapecko nuotr.
„Pasiilgau krepšinio, norėjau sugrįžti į Lietuvą – sulaukus vaiko gerai būti arčiau artimųjų. Norėjosi būti komandoje, kuri labiausiai laukia, o pinigai tikrai nebuvo lemiamas veiksnys“, - priežastis, kodėl pasirinko Vilniaus komandą, „Lietuvos ryto“ televizijai vardijo Šarūnas Jasikevičius.

 

Tik antradienį į Lietuvą atvykęs legendinis krepšininkas tą pačią dieną jau dalyvavo „Lietuvos ryto“ komandos treniruotėje. Po jos krepšininkas sutiko atsakyti į TV laidos „Lietuva tiesiogiai“ klausimus.

reklama

 

 „Žalgirio“ susidomėjimas išblėso

 

„Iš „Žalgirio“ anksčiau taip pat buvo susidomėjimas manimi, bet vėliau jis išblėso ir tik aš domėjausi, bet gaudavau vien neigiamus atsakymus“, - apie nutrūkusias derybas su Kauno „Žalgiriu“ pasakojo Š. Jasikevičius.

 

Pasak krepšininko jis norėjo likti Graikijoje, „Panathinaikos“ klube, bet susitarti nepavyko. Vėliau jis derėjosi ir su kitomis Europos komandomis, tačiau ir čia sėkmė įžaidėjui nesišypsojo.

 

„Kai kurioms komandoms gal ir per greitai atsakiau“, - pripažino krepšininkas.

 

 Dėl žaidimo spręs treneris

 

Ar trečiadienį pasirodys Eurolygos rungtynėse su Zagrebo „Cibonos“ komanda, jis pasakyti negalėjo.

 

„Galiu eiti į aikštę, bet spręs treneris. Kol kas matau daugiau neigiamų veiksnių nei teigimų dėl savo žaidimo. Nežinau derinių, nežinau kaip dirba treneris, nežinau visų komandos draugų galimybių. Žodžiu, tikras kosmosas“, - aiškino Š. Jasikevičius.

 

Myli „Žalgirį“

 

Krepšininką kalbinęs žurnalistas Edmundas Jakilaitis nepraleido progos paklausti ir apie jau sekmadienį „Lietuvos ryto“ laukiančią dvikovą su Kauno „Žalgiriu“.

 

„Sunku bus žaisti prieš „Žalgirį“, kaip ir visada. Aš myliu tą komanda, bet esu profesionalas ir darysiu viską, ko iš manęs reikalaus treneris“, - sakė prieš keliolika metų „Žalgirio“ jaunimo komandoje žaidęs krepšininkas.

 

Dar nori žaisti

 

Š. Jasikevičius taip pat teigė, kad neketina artimiausiu metu baigti profesionalo karjeros, neatmeta ir galimybės žaisti Lietuvos rinktinėje.

 

„Dėl rinktinės nereikia nieko skubinti. Nesiveršiu, nežinau ar būsiu reikalingas. Bet noras yra. Dėl profesionalo karjeros, nemanau, kad tai paskutinis sezonas, bet niekada negali žinoti.

 

Reikia žiūrėti po kiekvieno sezono, kaip jausiuos, kokios bus aplinkybės“, - savo ketinimus dėstė vienas geriausių visų laikų Lietuvos krepšininkų.

 

Video iš Š. Jasikevičiaus spaudos konferencijos:

 

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >