reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Lauko treniruokliai

Bikko.lv Bikko.ee
Dviračiai ir jų reikmenys internetu Latvijoje ir Estijoje
Sportosavaite.lt   
2011 07 18, 01:41
Rinktinės kandidatai atvyko į Druskininkus (foto, video)  

Image
T.Tumalaovičiaus (krepsiniosirdis.lt) nuotr.
Sekmadienį Druskininkuose į pirmąją treniruočių stovyklą susirinko Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kandidatai. Vakare įvyko susirinkimas, kurio metu treneris Kęstutis Kemzūra išdėstė savo vertybes, darbo principus, papasakojo apie drausmės taisykles.

 

Krepšininkai buvo paprašyti dirbti iš visų jėgų, kad stovykloje praleistas laikas būtų išnaudotas maksimaliai. Komandos kapitonu visuotiniu sutarimu perrinktas Robertas Javtokas.

reklama

 

Puikiai nusiteikę rinktinės kandidatai sveikinosi vieni su kitais, laidė juokelius, o į vaizdo kameros objektyvą siuntė linkėjimus krepšinio sirgaliams.

 

Vis tik visi kalbinti krepšininkai neabejojo, kad konkurencija dėl patekimo į dvyliktuką bus labai didelė ir todėl stovykloje teks išlieti nemažai prakaito. Tvirtą nusistatymą kovoti rinktinės kandidatai patvirtino tradiciniu, bet ypač griausmingu šūkiu „Už Lietuvą“.

 

Į pirmąją rinktinės stovyklą pakviesta 20 kandidatų.

 

Kartu su Lietuvos krepšinio rinktinės stovyklos pradžia, startuoja ir tradicija tapęs oficialus rinktinės dienoraštis „Krepšinio širdis“.

 

Svetainėje www.krepsiniosirdis.lt bus galima rasti gausybę unikalių rinktinės gyvenimo akimirkų, užfiksuotų ilgamečio Lietuvos krepšinio rinktinės fotografo Tomo Tumalovičiaus nuotraukose ir vaizdo reportažuose.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >