reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

reklama

Sportosavaite.lt   
2011 01 11, 15:50
Lietuvoje vyksiančiame čempionate prognozuoja ispanų triumfą

Image
fiba.com nuotr.
Lažybų bendrovė „TonyBet“ pergalę 2011 metų Europos krepšinio čempionate prognozuoja Ispanijos rinktinei.

 

Besilažinantieji už dabartinius Europos čempionus savo statytą sumą sėkmės atveju, padaugins iš 2,5.

 

Čempionato šeimininkai – Lietuvos krepšininkai – „TonyBet“ bukmeikerių nuomone, yra antroje vietoje vertinant galimybę džiaugtis aukso medaliais. Tikintys lietuvių triumfu Senojo Žemyno pirmenybėse gali lažintis santykiu 1 prie 4. Toliau rikiuojasi serbai, graikai ir turkai, už kuriuos atitinkamai siūlomi koeficientai yra 6, 10 ir 17.

reklama

 

Kol kas vienodai vertinama tikimybė, kad stipriausia Europos vyrų krepšinio komanda šiemet taps Rusijos arba Kroatijos nacionalinė rinktinė (41). Kaimyninės Latvijos pasidabinimas aukso medaliais išreikštas santykiu 1 prie 301. Tokiu pačiu koeficientu „TonyBet“ lažybų pasiūlos sudarytojai vertina ir lenkų bei makedonų galimybes.

 

Už portugalų pergalę – 2,5 tūkst. koeficientas

 

Prasčiausiai vertinamos Vengrijos ir Portugalijos galimybės. Šių ekipų triumfas 2011-ųjų metų Europos vyrų krepšinio čempionate atrodo toks neįtikėtinas, kad galite lažintis santykiu 1 prie 2501.

 

37-tasis vyrų Europos krepšinio čempionatas Lietuvoje vyks 2011 m. rugpjūčio 31 – rugsėjo 18 d.. Tai bus didžiausios Senojo Žemyno pirmenybės istorijoje – pirmą kartą čempionate dalyvaus 24 komandos, kurios rungtyniaus šešiuose Lietuvos miestuose.

 

Lažybų bendrovė „TonyBet“ yra Lietuvos nacionalinės krepšinio rinktinės rėmėja.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >