reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Sportosavaite.lt   
2012 10 04, 16:28
Lenkijos milžino karjeros vingiai: nuo NBA iki „Dzūkijos“

Image
Zenono Šilinsko nuotr.
Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) lygoje rungtyniaujantis „Dzūkijos“ klubas šiemet gali pasigirti įspūdingu „pirkiniu“. Tai – 217 cm ūgio milžinas iš Lenkijos Cezaris Trybanskis, dar prieš keletą metų vilkėjęs NBA klubų marškinėlius.

 

Duodamas interviu NKL interneto tinklalapiui Nklyga.lt, 33-ejų metų Lenkijos krepšininkas atskleidė, kad krepšinį pradėjo žaisti tik paauglystėje – tada, kai per vienerius metus paaugo nuo 168 cm iki 198 cm.

 

Nepaisant to, jau po penkerių metų, nuvykęs į JAV, sulaukė didelio NBA klubų dėmesio. Pirmuoju C. Trybanskio klubu stipriausioje pasaulyje krepšinio lygoje tapo Minesotos „Timberwolves“, o jis pats tapo pirmuoju lenku, patekusiu į NBA.

 

Per visą karjerą NBA jis dar vilkėjo Fynikso „Suns“ ir Niujorko „Knicks“ komandų marškinėlius.

 

Paauglystėje, kai dar net nežaidė krepšinio, bėgdavęs iš pamokų, kad galėtų per TV pasižiūrėti į Michaelo Jordano žaidimą, rungtyniaudamas NBA jis gavo unikalų šansą susidurti su krepšinio supertalentu aikštelėje, kai šis po pertraukos grįžo į NBA ir žaidė Vašingtono „Wizards“ komandoje.

 

„Žaidėme prieš Vašingtono „Wizards“ krepšininkus, kurių gretose buvęs „burtininkas“ pasiimdavo kamuolį, komandos draugų paprašydavo pasitraukti ir vienas „darydavo“ taškus“, - prisimena C. Trybanskis.

 

Prieš atvykdamas į Lietuvą, vidurio puolėjas dar rungtyniavo Lenkijoje, Čekijoje, NBDL lygoje JAV.

 

Dabar Lenkijos aukštaūgis yra antrosios pagal pajėgumą Lietuvo krepšinio lygos „Dzūkijos“ komandos narys.

 

„Dzūkija“ mane pakvietė ir pasiūlė geras sąlygas. Dėl planų – taip, aš žaidžiau NBA klubuose, bet juk ne tai padės „Dzūkijai“ įveikti priešininkus. Dėl to, kad aš iš NBA – varžovai iš kelio prie krepšio nesitrauks, savo ir komandos pajėgumą reiks įrodyti darbu aikštelėje“, - sako C. Trybanskis.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >