reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

NT naujienos

reklama

sportosavaite.lt   
2015 08 18, 14:07
Ką šiuo metu veikia Austra Skujytė?

Image
Austra Skujytė
Po 2012 metų Londono Olimpinių žaidynių lengvaatletė Austra Skujytė laikinai pasitraukė iš aktyvaus sporto, tačiau veiklos ir permainų asmeniniame gyvenime šiuo laikotarpiu tikrai netrūko.

 

Garsi sportininkė ne tik sumainė aukso žiedus su mylimuoju, pagimdė sūnų Jokūbą, bet ir išbandė save demonstruodama drabužius, filmuodamasi reklamose.

reklama

 

Nenutolo ji ir nuo sporto. Trenerės darbą pradėjusi Austra dabar lengvosios atletikos paslapčių moko vaikus, tačiau ir pati dar ketina sugrįžti į didįjį sportą. Jos svajonė – prieš baigiant karjerą sudalyvauti Rio de Žaneiro Olimpinėse žaidynėse.

 

Įkūnijo Eglę Žalčių karalienę

 

Modelio duonos A. Skujytė paragavo demonstruodama užsienyje dirbančios dizainerės Vilmos Marės sukurtą išskirtinę, baltiškųjų tradicijų įkvėptą kostiumų kolekciją, dalyvavo specialioje jos fotosesijoje.

 

Šios kolekcijos pristatyme lengvaatletė vilkėjo specialiai jai pasiūtus drabužius ir įkūnijo lietuvių liaudies pasakų heroję Eglę Žalčių karalienę.

 

Kiek vėliau ji nusifilmavo „Dormeo“ čiužinių reklamoje, kurioje dalinosi savo patirtimi bei įspūdžiais. O šių metų pradžioje Austra iš TV ekranų kvietė apsilankyti sveikatingumo parodoje.

„Buvo tikrai įdomi patirtis, kuri man labai patiko. Nors turiu pripažinti, kad pačiai į save filmuotoje reklamoje žiūrėti kažkaip sunku, su nuotraukomis viskas paprasčiau“, - šypsodamasi pasakojo sportininkė.

 

Ieško „perliukų“

 

Daug energijos šiuo metu Austra Skujytė skiria ateities čempionų ugdymui. Kauno sporto mokyloje „Viltis“ ji treniruoja jaunuosius lengvaatlečius.

 

„Vieniems mano auklėtiniams geriau sekasi siekti rezultatų, kitiems ne taip. Turiu keletą „perliukų“ vaikų grupėje, bet suvokiu, kad 10–12 metų amžiaus vaiką sudominti tiek, kad jis liktų lengvojoje atletikoje iki suaugusiųjų amžiaus yra didžiulis menas. Sužinojau, kad mano konkurentę septynkovininkę Jessica Ennis jos treneris pradėjo treniruoti nuo 9 metukų ir tas pats treneris atvedė ją iki Olimpinio aukso. Žaviuosi tokiais trenerio gebėjimais“, – atviravo A. Skujytė.

 

Nors jau pradėjo trenerės darbą, A. Skujytė ir pati dar neatsisveikino su didžiuoju sportu. Rudenį ji ketina vėl pradėti aktyviau treniruotis, nes nori sudalyvauti Rio de Žaneiro Olimpinėse žaidynėse 2016 metais, kuri jai būtų penktoji.

 

„Jaučiu, kad dar turiu noro ir jėgų tokiam iššūkiui, todėl manau, kad tik po šios olimpiados rimtai pradėsiu galvosiu apie karjeros pabaigą“, - sakė 35-erių sportininkė.

 

Jaučiasi laiminga

 

Apie asmeninį gyvenimą plačiau pasakoti nelinkusi Atėnų olimpinių žaidynių vicečempionė patikina, kad vedybos ir motinystė – vieni iš geriausių dalykų, nutikusių jos gyvenime.

Praėjusių metų vasarį Kauno rotušėje ji sumainė aukso žiedus su ilgamečiu draugu Valdu Grigaliūnu, o vasaros pabaigoje pora susilaukė sūnaus, kurį pavadino Jokūbu.

 

„Džiaugiuosi, kad nusprendžiau padaryti pertrauką, kurios metu galėjau skirti daugiau dėmesio sau ir savo šeimai. Šie keli pastarieji metai man tikrai yra smagūs ir galiu pasakyti, kad jaučiuosi laiminga“, - kalbėjo viena geriausių sportininkių Lietuvos istorijoje.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >