2012 10 18, 14:42
J. Valančiūnas „Raptors“ gretose jaučiasi vis tvirčiau (video)

Jonas Valančiūnas
Vasarą blankiai Lietuvos rinktinėje atrodęs Jonas Valančiūnas vis tvirčiau jaučiasi ikisezoninėse NBA rungtynėse.

Trečiajame savo mače Toronto „Raptors“ komandos sudėtyje lietuvis buvo netoli dvigubo dublio ir sudrebino varžovų krepšį įspūdingu dėjimu iš viršaus.

Šiose rungtynėse Kanados klubas namuose 104:101 (24:34 30:15, 19:28, 31:24) įveikė Vašingtono „Wizards“ krepšininkus ir iškovojo trečiąją pergalę per keturis ikisezoninius mačus.

Starto penkete rungtynes praleidęs Jonas Valančiūnas per 25 minutes pelnė 8 (dvitaškiai 3/5, baudos 2/2) taškus, atkovojo 8 kamuolius, blokavo 3 varžovų metimus, perėmė kamuolį bei po 4 sykius suklydo ir prasižengė.

Pirmąsias ikisezonines „Raptors“ rungtynes J. Valančiūnas praleido dėl traumos, ir debiutavo antrosiose su Detroito „Pistons“. Tuomet jis žaidė 13 minučių, per kurias įmetė 2 taškus (1/2 dvit.), blokavo 2 metimus, po kartą suklydo ir prasižengė.

Antrąsias savo rungtynes NBA komandoje Jonas jau pradėjo starto penkete. Tąkart jis per 29 žaidimo minutes pelnė 11 taškų (4/7 dvit., 3/3 baudų), atkovojo 8 kamuolius, kartą jį perėmė, atliko rezultatyvų perdavimą, du kartus suklydo ir tris kartus prasižengė.