reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

NT naujienos

reklama

Sportosavaite.lt   
2011 10 27, 20:14
Istorinis pasiekimas: U-17 futbolo rinktinė – pirmą kartą antrame atrankos etape

Image
S. Stankevičius su komandos draugais
Lietuvos U-17 jaunimo futbolo rinktinė (1995 m. gimimo ir jaunesni žaidėjai) pirmą kartą istorijoje pateko į Europos U-17 čempionato antrąjį „Elitinį“ atrankos etapą.

 

Sukūrė stebuklą

 

Nacionalinės futbolo akademijos auklėtinių pagrindu sudaryta komanda paskutinėse grupės rungtynėse sutriuškino Armėnijos bendraamžius 4:0 ir užėmė antrąją vietą Serbijoje vykusiame atrankos turnyre.

reklama

 

Galima sakyti, kad lietuviams pavyko sukurti nedidelį stebuklą, nes norint užimti antrąją vietą, reikėjo Armėniją nugalėti net keturių įvarčių persvara, o Velsas turėjo pralaimėti Serbijai.

 

Serbai sutriuškino velsiečius, o lietuviai savo darbą irgi atliko nepriekaištingai ir buvo apdovanoti patekimu į kitą etapą.

 

Šešiolikmečio sąskaitoje – keturi įvarčiai

 

Rungtynių su Armėnija didvyriu tapo visus keturis įvarčius įmušęs šešiolikmetis puolėjas Simonas Stankevičius.

 

„Atrodė, kad praktiškai neįmanoma užimti antrą vietą, tačiau visada bent šiek tiek tikėjome. Treneris sakė, kad svarbiausia neskaičiuoti įvarčių ir žaisti pilna jėga. Manau, kad pergalę lėmė tai, kad buvome tinkamai nusiteikę, visi kovojo ir palaikė vienas kitą“, - sakė jaunasis talentas.

 

Futbolininkas prieš kelias savaites buvo pakviestas pasitreniruoti su nacionaline komanda.

 

„Tokia galimybė pridėjo pasitikėjimo savo jėgomis. Pamačiau, kaip žaidžia geriausi Lietuvos puolėjai, stengiuosi kuo daugiau iš jų pasimokyti“, - sakė S.Stankevičius.

 

Futbolo akademijos darbo rezultatai

 

Septyniolikmečių rinktinės treneris Antanas Vingilys teigė, kad vienas pagrindinių sėkmės faktorių – tai, kad rinktinės pagrindą sudaro Nacionalinės futbolo akademijos nariai.

 

„Be akademijos šios pergalės nebūtume pasiekę. Kaip Lietuvoje tikrai turėjome idealias sąlygas, sužaidėme ir daug draugiškų rungtynių. Dėl to ir metai buvo tikrai sėkmingi. Šiame atrankos turnyre pamatėme, kad einame teisingu keliu ir  pamatėme, ko mums dar trūksta. Kitas atrankos etapas bus naujas lygmuo ir dar vienas žingsnis tobulėjimo link“, - kalbėjo A.Vingilys.

 

Europos U-17 čempionato „Elitinis“ atrankos etapas vyks kitų metų pavasarį. Iš septynių grupių, kurias sudarys po keturias komandas, į finalinį pirmenybių etapą pateks nugalėtojai.  Finalinės varžybos 2012 metais vyks Slovėnijoje.

 

9 atrankos grupės turnyro lentelė:

V.

Kom.

R.

P.

L.

Pr.

Įm.

Pral.

Įv.sk.

Tšk.

1

Serbija

3

3

0

0

10

2

8

9

2

Lietuva

3

1

0

2

4

4

0

3

3

Velsas

3

1

0

2

5

9

-4

3

4

Armėnija

3

1

0

2

4

8

-4

3

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >