reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Fottball-news.lt   
2011 10 28, 15:54
„Manchester City“ pinigai pradėjo atnešti apčiuopiamos naudos

Image
sxc.hu nuotr.
Kaip jau visi žinote, „Manchester City“ vakar sutriuškino tituluočiausią visų laikų Anglijos klubą „Manchester United“ rezultatu 6 – 1.

 

Tai didžiausias „raudonųjų velnių“ pralaimėjimas Anglijos „Premier“ lygos istorijoje, kuri prasidėjo 1992 metais.

reklama

 

Po šios „Man City“ pergalės futbolo pasaulis gali pasikeisti iš esmės, kadangi po vakar, neabejoju, kad ši komanda yra laikoma daug stipresnė ekipa negu iki tos dienos.

 

Galime daryti išvada, kad pinigai pagaliau pradėjo daryti savo. Be jų „Man City“ dabar geriausiu atveju būtų lygos vidutiniokė, bet tikrai ne daugiau.

 

Viskas pasikeitė kai prieš kelėtą metų į Mančesterio ekipą atvyko milijardieriai arabų šeichai, kurie investavo į „City“ ne vieną šimtą milijonų, tam, kad suburti neįveikiamą komandą.

 

Po to buvo aišku, kad „Manchester City“ ankščiau ar vėliau prilygs „Man Utd“. Tai buvo tik laiko klausimas.

 

Lyginant komandų sudėtis „Man City“ atrodo daug stipriau jau dabar. Specialiai tam pateiksiu Jums savo starto sudėčių žaidėjų, kurie žaidė vakar, palyginimus ir trumpai juos pakomentuosiu. Žaidėjus lyginau pagal pozicijas.

 

De Gea < Hart. Šioje „porelėje“ viskas kaip ir aišku. Joe Hartas šiuo metu yra daug geresnėje formoje nei Davidas De Gea.

 

Smalling < Richards. Taip pat neabejotinai geresnis Micah Richardsas. Smallingas turi daug mažiau patirties. Beje, pastebėjau, kad Smallingas pastaruoju metu labai nesėkmingai jungiasi į atakas. Dažnai praranda kamuolius tose vietose, kur to daryti tikrai nereikėtų bei skirsto juos labai netiksliai.

 

Ferdinand = Kompany. Čia, mano nuomone, galima dėti lygybės ženklą. Nors Kompany artimiausiu metu turėtų pranokti Anglijos rinktinės veteraną, kadangi šis jau nebe progresuoja. Amžius daro savo.

 

Evans < Lescott. Neabejotinai geresnis yra buvęs „Everton“ futbolininkas. Su tuo ginčytis, ko gero, niekas negalėtų.

 

Evra > Clichy. Apylygūs žaidėjai, tačiau aš rinkčiausi Evra.

 

Nani > Milner. Milnerio forma yra labai pagerėjusi, tačiau jam iki ambicingojo Nani dar tikrai toli.

 

Fletcher < Y. Toure. Yaya Toure daug aukštesnės klasės žaidėjas negu Darrenas Fletcheris, kurio forma pastaruoju metu yra labai prasta, nepaisant to, kad jam pavyko pelnyti įvartį prieš „Man City“.

 

Anderson = Barry. Tai lygiaverčiai žaidėjai, tačiau neabejoju, kad Andersono laukia šviesi ateitis ir jis turėtų pranokti Garethą Barry.

 

Young < Silva. Čia galbūt ir ne visai tos pačios pozicijos žaidėjai, tačiau nebuvo daugiau su kuo jų palyginti. Todėl plačiau apie šią porą ir nekomentuosiu.

 

Rooney > Balotelli. Balotelli labai geroje formoje, muša įvarčius kiekvienose rungtynėse, tačiau, kad pranokti Wayne‘ą Rooney jam reikia dirbti labai daug.

 

Welbeck < Aguero. Taip pat visiems aišku, kad Welbeckas prastesnis už Kuną.

 

Štai taip atrodo mano žaidėjų palyginimas. Mano nuomone, jis ganėtinai tikslus, kadangi vertinau tikrai objektyviai, nepaisydamas savo simpatijų ir antipatijų.

 

Taigi čia matome, kad 6 žaidėjai yra geresni iš „Manchester City“, 3 žaidėjai geresni iš „Man Utd“ ir 2 žaidėjai yra lygiaverčiai.

 

Be to, „Manchester City“ ant suolo turi tokias žvaigždes kaip – Edinas Džeko, Adamas Johnsonas, Aleksandras Kolarovas, išsišokėlis Carlosas Tevezas ir dar daug kitų garsių pavardžių, kurios kitose klubuose būtų neabejotinai starto sudėtyje.

 

Vis dėlto „Manchester United“ dar tikrai nereiktų nuleisti rankų, o „Man City“ per anksti džiaugis. „Raudonieji“ turi puikų jaunimą – Tomas Cleverley, Philas Jonesas, Johnny Evansas, Danny Welbeckas, Federico Macheda, Chrisas Smallingas yra tie žaidėjai, kurie, galbūt, skins titulus „Man Utd“ ekipai ateityje. Jeigu juos pavyks išsaugoti, neabejoju, kad „Old Traford“ stadiono šeimininkai žais taip kaip įpratę matyti jų gerbėjai.

 

Aišku reikia galvoti ne tik ir apie jaunimą ir ateitį. Reikia galvoti ir apie dabartį. O dabartis, bent jau šiai dienai, yra kiek liūdnoka, tačiau, neabejoju, kad „Man Utd“ dar šiemet atsities ir parodys, ko jie yra verti.

 

Taigi mano straipsnis kaip ir artėja prie pabaigos. Labai įdomu bus pamatyti kas bus toliau – ar „Man Utd“ greitai atsities po šio pralaimėjimo? Ar „Man City“ ir toliau išlaikys tokią puikią sportinę formą? Ar „City“ taps čempionais? Ir dar daug kitų klausimų. Į visus juos, ko gero, galėsime atsakyti po sezono.

 

Football-news.lt skaitytojas Ovidijus

 

www.football-news.lt

 Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >