reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

NT naujienos

reklama

Sportosavaite.lt skaitytojo nuomonė   
2012 08 08, 02:27
Kaip Lady Gaga per Meilutytę reklamą darėsi

Image
Rūta Meilutytė
Šiek tiek nuslūgus euforijai po aukso medalio iškovojimo Londono olimpiadoje, atsiras gausybė norinčiųjų pasišildyti jos šlovės spinduliuose. Įdomu, kad bene pirmoji tai suskubo padaryti... pasaulinė supermega žvaigždė Lady Gaga.

 

Antradienį Lietuvos žiniasklaidoje sušmėžavo pranešimai, kad garsioji dainininkė prisideda prie sveikinimų jaunajai olimpinei čempionei ir kviečia ją į savo koncertą, dovanodama du bilietus į netrukus įvyksiantį savo koncertą Vilniuje.

 

Ėjimas gal ir protingas: Meilutytė dabar ant bangos, ir jos amžius tinkamas. Tačiau sutikite, naujiena gana trikdanti: bene populiariausia šiuo metu pasaulio atlikėja bando reklamuoti savo koncertą pasitelkdama dar visai neseniai beveik niekam nežinomą buvusią mergaičiukę.

 

Iš karto kyla klausimas – gal jau jos karjera klostosi toli gražu ne taip sėkmingai, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, jei jau griebiamasi tokių pigių triukų?

 

Parašom pranešimą spaudai, išplatinam žiniasklaidai, ši, žinoma, tokios naujienos negali nepaskelbti, o paskui jau tuos bilietus ims neims, įdomu pačiai Meilutytei tai ar neįdomu, niekam nesvarbu –  nemokama reklama prasukta!

 

Ir visai nesvarbu, kad tai turbūt sugalvojo koks nors vietinių koncerto organizatorių vadybininkas, o pati atlikėja greičiausiai apie tai nieko net nenutuokia. Juk kalbama Lady Gagos vardu...

 

Įdomu, kaip čia dabar turėtų elgtis pati Meilutytė? Gal vertėtų nenusipigint ir priedo prie bilietų paprašyti solidaus honoraro už apsilankymą koncerte? J

 

O jei rimtai – noriu palinkėti mūsų jaunajai žvaigždei atlaikyti tą milžinišką dėmesio bangą, kuri užplūs sugrįžus į Lietuvą ir nenuslūgs dar ilgai. Tokia jau ta šlovės kaina...

 

Sportosavaite.lt skaitytojas Rolandas

 

Ir tu turi minčių, kurias nori išsakyti viešai? Siųsk tekstą el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiančio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą     

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >