reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Sportosavaite.lt skaitytojų dienoraštis   
2010 09 16, 12:44
Daugiau komandų 2011-aisiais – nauda Lietuvai. Ar tikrai?

Image
Krepšinis
Lietuvos krepšinio federacijos generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas tvirtina, kad 2011 metų Europos čempionato dalyvių skaičių išplėtus iki 24, mūsų šalis papildomų išlaidų nepatirs, o daugybė į Lietuvą atvykusių gerbėjų išleis kur kas daugiau pinigų, nei buvo galima tikėtis .

 

Toks požiūris galbūt noras perspjauti visus iki tol vykusius Europos krepšinio čempionatus, nes būtent Lietuvoje vyksiančiame čempionate pirmą kartą dalyvaus 24 Europos šalys. Tačiau ar tai prognuozuoja tik teigiamus padarinius mūsų šaliai?

reklama

 

Tikriausiai ne visai. Krepšinio fanų gausa net šešiuose Lietuvos miestuose žinoma padidins apyvartą baruose bei kavinėse, tačiau dėl užsienio svečių apgyvendinimo reikėtų susimąstyti - didžiule problema išlieka viešbučių stygius. Reikėtų pagalvoti ne tik apie krepšininkų aprūpinimą – juk sirgaliai taip pat krepšinio čempionato dalis. Dar viena didelė bėda – nepabaigtos arenos.

 

Kalbama jog darbai vyksta ir arenos iki prasidedant čempionatui turėtų būti pabaigtos, bet šiuose žodžiuose nėra jokio užtikrintumo – galbūt todėl, kad pilnai nesuformuota čempionato organizavimo komanda. Nereikėtų pamiršti, kad tai  turėtų būti europinio lygio renginys, bet nėra net čempionatui skirto tinklalapio.

 

Kol kas trūkumų begalybė ir kuo greičiau reikėtų spręsti visas iškylančias bėdas – juk „krepšinis antroji lietuvių religija“ – taip sako visi, tad šis Europos krepšinio čempionatas Lietuvoje turėtų būti ne tik pinigų klausimas, bet ir garbės reikalas.

 

Raimonda Grikienytė

 

Nori rašyti savo dienoraštį? Rašyk ir siųsk tekstus el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiančio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiančio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą    

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >