reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Skaitytojų dienoraščiai

Prasukus galvoje paskutinių dienų chronologiją, džiaugiuosi dėl vieno - patirties, kurią įgavau. Įvykių seka nuo antros Dakaro dienos nebuvo tai, ką mes planavom. Žinojau, kad Dakaras yra išbandymas, bet, kad toks jis bus mums, negalėjau patikėti.

Šiek tiek nuslūgus euforijai po aukso medalio iškovojimo Londono olimpiadoje, atsiras gausybė norinčiųjų pasišildyti jos šlovės spinduliuose. Įdomu, kad bene pirmoji tai suskubo padaryti... pasaulinė supermega žvaigždė Lady Gaga.

Kaip jau visi žinote, „Manchester City“ vakar sutriuškino tituluočiausią visų laikų Anglijos klubą „Manchester United“ rezultatu 6 – 1.

Nors „Lietuvos rytas“ ir eilinį kartą pralaimėjo, tačiau turbūt ne vienam šias rungtynes stebėjusiam per televizorių užstrigo atmintyje komentatoriaus Vaido Čeponio pasakyti komentarai apie įsimintinesnius rungtynių momentus.

Lietuvos krepšinio federacijos generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas tvirtina, kad 2011 metų Europos čempionato dalyvių skaičių išplėtus iki 24, mūsų šalis papildomų išlaidų nepatirs, o daugybė į Lietuvą atvykusių gerbėjų išleis kur kas daugiau pinigų, nei buvo galima tikėtis .

Sakau labas iš gyvenimu alsuojančio Londono, kur dar karta įstikinau, jog lietuvių meilė krepšiniui – beribė.

Jau tradicija tapo, kad kiekvieną ketvirtadienį pas mane susirenka krūva draugų pažiūrėti Eurolygos rungtynių, mat dabar „Viasat Sport Baltic“ kanalas ne visų akiai prieinamas.

reklama

reklama

reklama