reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Marius Janavičius   
2009 10 18, 11:31
E. Kavaliauskas: „Bokso salė – mano antrieji namai“ (VIDEO)

Image
Egidijus Kavaliauskas
Šį rudenį Milane vykusiame Pasaulio bokso čempionate dalyvavo ir 21 metų kaunietis Egidijus Kavaliauskas. Jaunuolis čempionate užėmė penktąją vietą.

 

E. Kavaliauskas pasiekė ketvirtfinalį tačiau  jame teko pripažinti amerikiečio Frankie Gomezo pranašumą. Pastarasis vėliau pateko į finalą kuriame pralaimėjo Kubos atstovui, bei iškovojo sidabro medalį.

 

Lietuvio kovą galite pamatyti čia:

 

 

 

Kaip sekėsi kovoti Milane?

 

Ganėtinai lengvai. Buvo geras nusiteikimas, ir pirmas keturias dvikovas pasirodžiau gerai. Tačiau kovoje su amerikiečiu pritrūko jėgų. Pirmąjį raundą laimėjau tačiau vėliau apleido jėgos.

reklama

 

Koks nusimato artimiausias turnyras?

 

Lapkričio mėnesį pradėsim ruoštis Europos čempionatui kuris vyks Maskvoje.

 

Dalyvavai olimpinėse žaidynėse. Ten teko pasitraukti jau po pirmosios kovos. Kodėl nepasisekė Pekine? Ar labai nusivylei?

 

Sporte taip jau yra - vieną dieną sekasi, kitą ne. Mano priešininkas iš Prancūzijos yra  aukšto meistriškumo boksininkas ir tuo metu jis buvo stipresnis už mane. Nusivylimas buvo ir netgi labai didelis. Kelias dienas po tos kovos su niekuo nebendravau.

 

Kaip susidomėjai boksu?

 

Į sporto kelią mane atvedė tėtis, už tai jam esu labai dėkingas. Jis ir buvo mano pirmasis treneris, o kai paauga nuvedė mane į bokso klubą „Gongas“. Ten ir pamačiau kaip treniruojasi Lietuvos bokso čempionai. Jau pirma treniruotė tame klube padare didžiuli įspūdį. Ilgainiui bokso salė tapo mano antraisiais namais ir mano darbu.

 

Kas labiausiai tave įkvepia bei motyvuoja kovoms?

 

Ryžtas ir pergales troškimas, noras siekti aukščiausiu pasiekimų savo gyvenime.

 

Kokiomis dar sporto šakomis domiesi?

 

Domėtis kitomis sporto šakomis nelabai lieka laiko, nes visas mano gyvenimas paskirtas boksui. Tačiau retkarčiais mėgstu žaisti futbolą.

 

Kokia tavo didžiausia svajonė?

 

Didžiausia svajonė buvo patekti į olimpines žaidynes. Dabar noriu patekt į kitą olimpiadą. Labai dažnai galvoju apie profesionalų boksą.

 

Ką studijuoji? Galbūt dėstytojai atlaidesni Lietuvos olimpiečiams ar vis dėlto iš jų nesulauki nuolaidu?

 

Mokausi Lietuvos Kūno Kultūros Akademijoje. Mokslai sekasi ne itin gerai, nes dėl nuolatinių stovyklų ar varžybų praleidžiu labai daug paskaitų ir dažnai nespėju atsiskaityti darbų. Yra dėstytojų kurie šiek tiek atsižvelgia į tai jog esu olimpietis. Bet daugumai tai nieko nereiškia.

 

Kokia dabartinė bokso situacija Lietuvoje? Ko trūksta Lietuviškam boksui?

 

Lietuvoje trūksta rimtų boksininkų, kurie savo gyvenimą sietų su šia sporto šaka. Susidomėjimas boksu nėra toks didelis kaip anksčiau. Nors jaunų sportininkų yra nemažai tačiau jiems greitai atsibosta. Kol būna maži - boksas juos traukia, nes galvoja, kad lankydami treniruotes išmoks muštis. Bet sulaukus paauglystės tas susidomėjimas dažniausiai dingsta, jie pastebi kad iš bokso yra sunku pragyventi ir dauguma susiranda geriau apmokamus darbus.

 

Ar daug yra pajėgių kovotojų?

 

Lietuvoje pajėgių boksininkų yra tik keletas. Europos ir Pasaulio čempionatuose kiekvienoje svorio kategorijoje susitinka po keliasdešimt pajėgių sportininkų su kuriais boksuojantis reikia atiduoti visas jėgas.

 

Koks sportininkas yra tavo autoritetas?

 

Šiaip autoritetų neturiu, bet galėčiau išskirti savo treniruočių draugą Daugirdą Šemiotą. Jo boksavimosi stilius yra išskirtinis. Jis yra greitas ir techniškas boksininkas. Treniruočių metu dažnai suremiam pirštines ir nors jis yra labai gudrus boksininkas, vis stengiuosi būti gudresnis už jį, tik ne visada tai pavyksta.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 
 

 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis