reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

reklama

Sportosavaite.lt redakcijos dienoraštis   
2010 11 19, 14:01
Sportosavaite.lt prognozė: antrasis ratas „Žalgiriui“ bus kur kas sunkesnis

Image
„Žalgiris“
Pirmąjį Eurolygos varžybų ratą „Žalgiris“ baigė pirmaudamas A grupėje kartu su „Maccabi“. Nenuvertinant Kauno komandos reikėtų pripažinti, kad tokį rezultatą pasiekti padėjo ir palankus tvarkaraštis.

 

„Žalgiris“ ką tik pasibaigusiame varžybų rate žaidė tris rungtynes namie ir tik dvi išvykose. Be to, namuose žalgiriečiai priėmė sąlyginai silpnesnes grupės komandas.

reklama

 

Dabar gi, išvykose bus kur kas sunkiau įveikti „Partizan“, „Khimki“ ir „Asseco Prokom“. O su „Maccabi“ ir „Caja Laboral“ bus labai sunku ir namie.

 

Dar vienas veiksnys, apsunkinsiantys „Žalgirio“ situaciją, bus tai, kad artėjant į pabaigą pirmajam etapui, vyks vis aršesnė kova dėl patekimo į Top-16 ir dėl aukštesnių pozicijų turnyrinėje lentelėje.

 

Be to, du kartus iš eilės („Khimki“ atveju – net tris!) laimėti prieš bet kurią Eurolygos komandą yra labai sunku, o pralaimėjusios ekipos žūtbūt sieks revanšo.

 

Vis tik, žvelgiant į padėtį turnyrinėje lentelėje, sunku būtų atrasti situaciją, kuri lemtų, jog „Žalgiris“ nepatektų į kitą etapą. Bent viena pergalė antrajame rate praktiškai garantuotų „Žalgiriui“ tarp 16 pajėgiausių Eurolygos komandų.

 

Be to, džiugina ir pats „Žalgirio“ žaidimas. Nors rungtynėse su „Khimki“ ir neišvengė duobės trečiajame kėlinyje, žalgiriečiai pastaruoju metu demonstruoja akiai malonų komandinį žaidimą, kurį puikiai iliustruoja ir ketvirtadienio statistika.

 

Rezultatyviausiu tapęs Dainius Šalenga surinko tik 11 taškų, bet net septyni krepšininkai pelnė daugiau nei septynis taškus.

 

Džiugina savalaikiai taiklūs Tomo Delininkaičio šūviai, „ant bangos“ esantis Mirza Begičius, stabilus Paulius Jankūnas ir pagaliau sužaidęs D. Šalenga.

 

Jei sulauktume dar geresnių Manto Kalniečio ir DeJuano Collinso pasirodymų, o po traumos sugrįžęs Marcusas Brownas parodytų, kad dar tebeturi parako, galėtume pradėti galvoti ne tik apie Top-16…

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >