reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

reklama

Sportosavaite.lt redakcijos dienoraštis   
2010 11 11, 11:51
Romos „Virtus“ ar Romos „Lottomatica“?

Image
Romos „Virtus“ klubo logotipas
Visi puikiai žinome Romos „Virtus“ klubą, bet ne ką prasčiau – ir Romos „Lottomatica“.

Nieko nebūtų keista, jei tai būtų du atskiri krepšinio klubai, bet pasirodo čia vienas ir tas pats. Tai kaip vadinti žinomą Romos klubą?

 

Jei remsimės oficialia Eurolygos internetine svetaine – klubas vadinasi „Virtus“. Jei remsimės didžiaisiais Lietuvos interneto portalais kaip Delfi.lt ar pan. – klubas vadinasi „Lottomatica“.

reklama

 

Tad kyla klausimas, kaip čia yra – ar Lietuvos žurnalistai Romos klubą vertina ne daugiau nei Anykščių „Puntuką“, kad galima klubą vadinti kaip pasitaiko, ar vis dėl to kažkur slypi povandeninės srovės?

 

Įdomu, kokio skandalo būtume sulaukę, jei prieš kelias savaites Italijos spauda, rašydama apie Sienos „Montepaschi“ pergalę prieš Vilniaus „Lietuvos Rytą“, pastarąjį būtų pavadinusi tiesiog Vilniaus „Statyba“?

 

Manau, kad ne tik būtume tai sužinoję per visų TV vakaro žinias, bet gal net ir pats G.Vainauskas būtų padavęs ieškinį.

 

Reikalas tas, kad ir patys italai iki galo neapsisprendę: anksčiau ir Eurolygoje ši komanda oficialiai vadinosi rėmėjo vardu – „Lottomatica“.

 

Dabar oficialioje klubo svetainėje dominuoja klubo pavadinimas – „Virtus“, tačiau tiek Italijos lygos, tiek Eurolygos tvarkaraščiuose rašoma Romos „Lottomatica“.

 

Vis tik keistas lietuviškų portalų noras vadinti komanda rėmėjo vardu, jei oficialiame varžybų, apie kurias rašoma, tinklalapyje ši komanda vadinama „Virtus“.

 

Tokiu atveju gal reiktų ir Kauno „Žalgirį“ kartas nuo karto pavadinti rėmėjo vardu, pavyzdžiui, Kauno „Ūkio bankas“ arba Kauno „Savivaldybė“, na, rėmėjai turbūt tikrai neprieštarautų.

 

Gediminas Dūda

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

 
< Ankstesnis   Kitas >