reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

reklama

Sportosavaite.lt redakcijos dienoraštis   
2010 11 17, 22:56
„Lietuvos rytas“ kroatų suteiktą šansą išnaudojo su kaupu

Image
litnews.lt nuotr.
Lengva pergalė prieš Zagrebo „Ciboną“ tiek atskiriems žaidėjams, tiek visai „Lietuvos ryto“ komandai gali tapti puikiu emociniu postūmiu kovojant toliau.

 

Beviltiškai atrodęs Kroatijos klubas suteikė šansą sublizgėti Martynui Gecevičiui (17 taškų, 4/4 tritaškių, 3/8 tritaškių, 4 rez. perdavimai). Daug laisvės turėjo ir jaunasis Jonas Valančiūnas (15 tšk., 9 atk. kam.).

reklama

 

Pabudo netgi „sapnuotojų klubo“ nariai. Artūras Jomantas sužaidė rezultatyviausias šio sezono rungtynes – pelnė 8 taškus ir netgi pataikė tritaškį, sukėlusį trenerio Aleksandro Trifunovičiaus ir viso atsarginių suolelio euforiją.

 

Po trijų iš eilės visiškai tuščių rungtynių tritaškį sugebėjo pataikyti ir Steponas Babrauskas. Savo žaidimu (8 tšk., 4/4dvit. 5 atk. kam.) tiesiog pribloškė turkas Čemalis Nalga.

 

Nežinia, ką su juo prieš rungtynes dar klubo vadovybė, bet žaidėjas, apie kurį jau buvo spėję pamiršti dauguma Lietuvos krepšinio mėgėjų, šį kartą aikštėje buvo matomas labai aiškiai.

 

Komandos draugų anksti sukrauta persvara leido Šarūnui Jasikevičiui jau šiose rungtynėse pradėti „apšilimo aikštėje“ procesą, leisiantį greičiau tapti pilnaverčiu komandos nariu.

 

Nesvarbu, kad finansinių problemų kamuojama „Cibona“ – ne pati stipriausia Eurolygos komanda, tačiau geras žaidimas būtent šio turnyro rungtynėse žaidėjams atnešė puikių emocijų.

 

Pridėjus žiūrovų palaikymą ir Š. Jasikevičiaus prisijungimą, kitame rate iš „Lietuvos ryto“ galima tikėtis, kur kas geresnio pasirodymo.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >