reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

reklama

Sportosavaite.lt redakcijos dienoraštis   
2011 02 07, 13:03
„Jasaičio šokis“ užkariauja Lietuvą! (video) 

Image
Jasaičio šokis
Naujojo krepšinio himno rinkimuose sekmadienį per TV3 televiziją parodytas vaizdo įrašas, kuriame šokio judesius demonstruoja „Lietuvos ryto“ ir Lietuvos rinktinės krepšininkas Simas Jasaitis, vienus krepšinio gerbėjus šokiravo, kitus – pralinksmino.

 

S. Jasaičio šokio vaizdo įrašas buvo demonstruojamas „Olialia Pupytėmis“ atliekant dainą „Mes nugalėsim“. Šiai grupei priklauso S. Jasaičio širdies draugė Oksana Pikul.

reklama

 

Nepaisant S. Jasaičio pastangų, krepšinio himno rinkimuose ši daina užėmė devintąją vietą iš dešimt.

 

Tačiau krepšininko pastangos abejingų nepaliko: mėgėjiškai, bet savotiškai žaviai atliekamą „Jasaičio šokį“ iš karto ėmė mėgdžioti studijoje susirinkę žiūrovai.

 

O laidai pasibaigus, internete pasipylė šmaikščios diskusijos, kad, išrinkus krepšinio čempionato himną, galbūt reikėtų surengti ir specialaus šokio rinkimus, kur į nugalėtojo titulą drąsiai galėtų pretenduoti S. Jasaičio pasirodymas.

 

 

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >