reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

NT naujienos

reklama

SportoSavaite.lt   
2015 09 05, 17:07
Gandai pasitvirtino: Siaubutis šiurpins „Žalgirio“ varžovus
Image
Renaldas Seibutis keliasi į „Žalgirį“
Prieš keletą dienų žiniasklaidoje pasirodžiusi neoficiali informacija, kad gynėjas Renaldas Seibutis pasirašys sutartį su Kauno „Žalgiriu“, pasitvirtino. Sutartis su šiuo krepšininku – puikus Kauno klubo laimėjimas.

 

Nors R. Seibutis savo naujausiame interviu sako, kad jo vaikystės svajonė buvo žaisti „Žalgiryje“, ne mažesnio lygio svajonė išsipildė ir šio klubo vadovams.

 

Nepaisant to, kad Seibutis iki šiol taip ir nesudomino didžiausių Europos klubų, turėti tokį žaidėją – praktiškai kiekvieno trenerio svajonė. Staigus, prasiveržti ir iš toli pataikyti galintis, dabar jau ir patyręs, 30 metų, 198 cm ūgio krepšininkas negaili savęs treniruotėse, o aikštėje visada kovoja iki galo.

reklama

 

Tas nuoširdus kovingumas ypatingai gerai atitinka „Žalgirio“ klubo tradiciją ir filosofiją. Todėl mokėdamas tinkamu metu išreikšti emocijas ir bendrauti su aistruoliais, šis krepšininkas su „Žalgirio“ sirgaliais turėtų sudaryti puikų tandemą, nepaisant to, kad yra žaidęs „Lietuvos ryte“. Kur, beje, būdamas korektiškas, „nesusikompromitavo“ „Žalgirio“ atžvilgiu.

 

Tik įsivaizduokime: Seibutis smeigia svarbų tritaškį ir emocingai keldamas rankas į viršų užveda 15 tūkst fanų minią, kuri įkvepia komandą naujam spurtui... Ne veltui jis kartais pavadinamas Siaubučiu – tokios akimirkos varžovų komandoms ir jų treneriams išties kelia siaubą.

 

Nors žaisti užsienyje Seibučiui iki šiol sekėsi vidutiniškai, čia, Lietuvoje, „Žalgiryje“, palaikomas daugiatūkstantinės publikos, šis žaidėjas turėtų iš naujo sužibėti.

 

Tad belieka palinkėti: Seibuti, pavaryk!

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 
 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >