reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

reklama

Sportosavaite.lt redakcijos dienoraštis   
2010 11 08, 16:29
A. Rinkevičiūtės vardas – prezervatyvus reklamuojančiame tinklalapyje

Image
Aurimė Rinkevičiūtė
Pastaruoju metu po internetą klajoja nuoroda, kurią paspaudus galima perskaityti „straipsnį“ apie tai, kad „Aurimė Rinkevičiūtė pastebėta nepadoriame vakarėlyje“.

 

Aurimė Rinkevičiūtė yra viena perspektyviausių Lietuvos krepšininkių, šiuo metu žaidžianti „Viči–Aisčių“ komandoje.

 

Su viena prezervatyvus gaminančia firma akivaizdžiai susijęs tinklalapis siūlo „pokštą“ – į straipsnio šabloną įrašyti bet kokį vardą ir pavardę ir nusiųsti draugams.

reklama

 

„Straipsnių“ temos – „Dėl vagystės vėl sulaikytas...“, „Pastebėtas nepadoriame vakarėlyje...“ ir „Sugautas liemenukus vogdavęs vagis“.

 

Pati krepšininkė apie šį „pokštą“ žino, mini jį savo „Facebook“ profilyje ir, rodos, ant „pokštininkų“ labai nepyksta.

 

Tačiau šis tekstas yra viešai prieinamas visiems interneto lankytojams, o mažiau pastabus skaitytojas gali ir nepastebėti po straipsniu esančio užrašo: „Nejaugi patikėjai, kad taip galėtų atsitikti? Nusišypsok ir prisipažink komentaruose, jei Tave apgavome :)“.

 

O juo labiau – smulkiomis raidelėmis tinklalapio apačioje esantį perspėjimo: „Visos naujienos ir asmenybės yra išgalvotos“.

 

Pateikiame visą tekstą iš tinklalapio saugiosnaujienos.lt:

 

Aurimė Rinkevičiūtė pastebėta nepadoriame vakarėlyje

 

Aurimė Rinkevičiūtė, viešai žinoma kaip perspektyvi, darbšti ir padori mergina, savaitgalį buvo pastebėta vietoje, nederančioje tokią reputaciją turinčiam asmeniui. Anot įvykio liudininkų, Aurimė Rinkevičiūtė šeštadienio naktį smaginosi viename privačių miesto klubų vykusiame erotinių pažinčių vakarėlyje.

 

Įvykio liudininkas, herojės pažįstamas, sakė: „nebuvau tikras, ar tai ji, kol Aurimė Rinkevičiūtė nepademonstravo savo firminio šokio. Kapoti rankų ir kojų judesiai yra gerai aptažįstami kaip firminis jos braižas ne tik man, bet visiems ją bent kartą šokančią mačiusiems žmonėms“.

 

„Tokiu šokiu Aurimė Rinkevičiūtė neabejotinai siekia vyrų dėmesio. Šis viliojimo būdas buvo būdingas mūsų protėviams. Šiaip jau civilizuotoje visuomenėje jis išnykęs, tačiau vis dar pasireiškia itin retais atvejais – jei merginą sekso trūkumas kamuoja daugiau negu pusę metų“, – portalui saugiosnaujienos.lt sakė medicinos mokslų daktaras psichologas Paulius A.

 

Teigiama, kad Aurimė Rinkevičiūtė daug dėmesio iš vakarėlyje dalyvavusių vaikinų nesulaukė.

 

Visgi merginoms panelė Aurimė Rinkevičiūtė pasirodė patraukli. Nuo nemalonaus tos pačios lyties atstovių dėmesio Aurimė Rinkevičiūtė gynėsi dar įnirtingiau šokdama savo firminį šokį ir vis dar tikėdamasi taip suvilioti vaikinus.

 

Paryčiais Aurimė Rinkevičiūtė namo grįžo viena.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >