reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

NT naujienos

reklama

sportosavaite.lt   
2021 10 06, 10:21
„Žalgiriui“ – 2 mln. eurų paskola

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Valstybės investicijų valdymo agentūra (VIVA), valdanti Pagalbos verslui fondą, sudarė  2 mln. eurų vertės paskolos sutartį su garsiausiu šalies krepšinio klubu – Kauno „Žalgiriu“.

 

„Dėl galiojusių ribojimų masiniams renginiams, sporto ir kultrūros sektoriai itin skaudžiai pajuto pandemijos poveikį. „Žalgiris“ negavo suplanuotų pajamų už bilietų pardavimus, sumažėjo iš partnerysčių bei reklamos gaunamos pajamos. Taip atsirado didesnis apyvartinių lėšų poreikis. Suteikta Fondo paskola padės padengti dalį veiklos sąnaudų, užtikrinti didesnį klubo finansinį stabilumą, savalaikes algas žaidėjams ir palaikyti klubo konkurencingumą“, – teigia VIVA generalinis direktorius Dainius Vilčinskas.

 

Pagalbos verslui fondas ir „Žalgiris“ 2 mln. eurų vertės sutartį pasirašė rugsėjo pabaigoje, o suteikta paskola turės būti grąžinta per šešerius metus.

 

„Formuojant šio sezono biudžetą labai atsargiai įsivertinome pajamas iš bilietų. Praėjusių metų pavyzdys parodė, kad pandemijos eiga gali pakoreguoti saugumo reikalavimus arenose, kurie sumažina ar visiškai panaikina galimybes surinkti dalį suplanuoto biudžeto. Todėl nusprendėme apsidrausti ir pasinaudojome paskolos galimybe, kad turėtume subalansuotą biudžetą. Jei pajamos iš bilietų grįš į bent panašų priešpandeminį lygį, šią paskolą galėsime grąžinti daug greičiau“, – sako „Žalgirio“ direktorius Paulius Motiejūnas.

 

Ženkliai sumažinus biudžetą, būtų prarastas per paskutinius keletą metų pasiektas įdirbis. Konkuruoti Eurolygoje negalinti komanda dar labiau sumažintų sirgalių bei partnerių lūkesčius, o tai apribotų „Žalgirio“ pajamas ir ateityje. Pasak P. Motiejūno, bet kokie drastiški pakitimai sporto klubų biudžetuose turi ilgametį poveikį visam komandos darbui bei pasiekimams.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

 
< Ankstesnis   Kitas >