reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Sportosavaite.lt   
2012 01 30, 13:57
„Žalgiris“ savaitgalį mindė LKL vidutiniokus

Image
T. Padgursko nuotr.
Kauno „Žalgiris“ savaitgalį šventė dvi pergales prieš varžovus iš Lietuvos krepšinio lygos (LKL). Kauniečių artilerijos neatrėmė „Sakalai“, o su „Rūdupio“ krepšininkais teko paplušėti.

 

Rungtynių pradžia rungtynėse su Prienų „Rūdupiu“ intrigos nežadėjo – „Žalgiris“ susikrovė dviženklį pranašumą ir jį laikė iki antrojo kėlinio pabaigos, kuomet svečiai jį sumažino iki 4 (44:40).

reklama

 

Antroje rungtynių pusėje prieniškiai išlygino rezultatą ir prasidėjo kova taškas į tašką ir tęsėsi iki pat rungtynių pabaigos. Tačiau paskutines sekundes sėkmingiau sužaidė žalgiriečiai ir išplėšė pergalę 76:74.

 

Rungtynėse su Vilniaus „Sakalais“ kauniečiai nuo varžovų atsiplėšė jau pirmoje rungtynių pusėje ir milžinišką pranašumą išlaikė iki rungtynių pabaigos. Nesustabdomas „Žalgirio“ gretose buvo Mindaugas Kuzminskas, pelnęs 20 taškų (9/11 dvitaškiai).

 

Rungtynės baigėsi 97:71.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >