reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

NT naujienos

reklama

SportoSavaite.lt   
2014 10 28, 15:46
„Žalgirio“ krepšininkų metimai – gražiausių savaitės epizodų viršūnėje (3 VIDEO)

Image
Sportosavaite.lt
Penktąją BEKO-LKL savaitę sirgaliai ir vėl galėjo grožėtis atkakliomis rungtynėmis arenose. Šįkart netrūko įspūdingų momentų, kurie papuoštų ne vienos lygos įvaizdinius vaizdo klipus ir gražiausių epizodų dešimtukus, skelbia lkl.lt.

 

Antrą savaitę iš eilės į dešimtuką pateko „Žalgirio“ ekipos atstovai – Jamesas Andersonas ir Artūras Gudaitis. Tiesa pastarasis šį kartą tenkinosi bronzine vieta – jo blokas „Šiaulių“ aukštaūgiui Raynui Olanderiui užėmė trečią vietą dešimtuke.

 

Antroje pozicijoje Klaipėdos „Neptūno“ puolėjas Arnas Butkevičius. Jo dėjimas per Mindaugą Lukauskį pakėlė iš savo vietų visus „Švyturio“ arenoje susirinkusius sirgalius ir dešimtuke liko antras.

 

Pirmoji vieta be jokios abejonės priklauso „Žalgirio“ legionieriui Jamesui Andersonui. Jis rungtynėse su „Šiauliais“ pataikė tolimą, labai tolimą metimą iš kitos aikštės pusės ir tapo gražiausio epizodo autoriumi penktąją BEKO-LKL savaitę.

 

 

 

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >