reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Sportosavaite.lt   
2013 11 07, 14:02
Žalgiriečiai – su naujomis aprangomis

Image
Š. Jasikevičius
Prasidėjusiame sezone Kauno „Žalgirio“ krepšininkai į aikštelę žengia vilkėdami naujas „adidas“ aprangas. Nors jų gamybai naudojamos naujos kartos medžiagos, tačiau pačių marškinėlių dizainas atkuria legendinio „Žalgirio“ aprangų detales. 

 

reklama

Naujųjų žalgiriečių aprangų išskirtinumas – priekinėje marškinėlių dalyje matomos juostos. Jos pakartoja horizontalias linijas ant marškinėlių, kuriuos 9-ajame dešimtmetyje dėvėjo Arvydas Sabonis, Valdemaras Chomičius, Gintaras Krapikas ir kiti žalgiriečiai. Pagal legendinio laikotarpio dizainą sukurti ir žaidėjų numeriai.

 

Šių metų sezono aprangas, kaip ir prieš tris dešimtmečius, kūrė „Žalgirio“ partneris „adidas“. Dizaino ir gamybos procesai užtruko pusantrų metų. Kūrėjai siekė pasiūti kiekvienam krepšininkui patrauklius ir patogius marškinėlius ir šortus, todėl atsižvelgė į klubo pateiktas idėjas bei pačių žaidėjų pageidavimus.

 

„Klubo tradicijos mums yra labai svarbios, todėl net aprangos detalės primena, kokiai garbingai komandai atstovaujame. Nauji marškinėliai patogūs ir lengvesni, tik nenorime, kad sugrįžtų trumpųjų krepšinio šortų mada“, – juokavo „Žalgirio“ kapitonas Paulius Jankūnas.

 

Su naujomis aprangomis Eurolygoje – tik keturi klubai

 

Šiemet Europoje su revoliucinėmis aprangomis žaidžia tik keturi klubai – Kauno „Žalgiris“, Madrido „Real“, Miuncheno „Bayern“ ir Atėnų „Panathinaikos“. Jos šiems klubams sukurtos, įvertinant jų pasiekimus ir išskirtines tradicijas.

 

Nuo ankstesniųjų krepšinio aprangos skiriasi tuo, jog yra 35 proc. lengvesnės ir greičiau išdžiūsta. Be to, pažangios technologijos audiniuose „Revolution 30“ sugeria žaidėjų prakaitą greičiau nei per tris sekundes.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >