reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

NT naujienos

reklama

Sportosavaite.lt   
2012 05 02, 16:57
Vyrų rinktinei keliamas tikslas – patekti į olimpiadą

Image
litnews.lt nuotr.
Trečiadienį Kaune įvyko Lietuvos krepšinio federacijos vykdomojo komiteto posėdis, kurio metu suformuoti tikslai šiemet oficialiuose tarptautiniuose turnyruose dalyvausiančioms Lietuvos rinktinėms.

 

Taip pat patvirtinta LKF ataskaitos konferencijos darbotvarkė ir reglamentas, tikslintas balso teisę turinčių LKF narių skaičius bei pristatyti siūlomi taisyklių, reglamentuojančių žaidėjų perėjimus ir kompensacijas už parengtus žaidėjus, pakeitimai.

reklama

 

LKF vykdomojo komiteto nariai po diskusijos nusprendė, kad vyrams kol kas reikia kelti tik tikslą iškovoti kelialapį į Londono olimpines žaidynes. Jei jis bus įgyvendintas, naujas tikslas bus suformuotas per LKF vykdomojo komiteto posėdį liepos mėnesį.

 

Moterų rinktinė šiemet per 2013 m. Europos čempionato atrankos varžybas turi prasimušti į finalinį turnyrą, o 16-mečių ir 18-mečių merginų rinktinės siekti kelialapių į Europos čempionato A divizioną.

 

Aukščiausių vietų šiemet tikimasi iš vaikinų rinktinių. 16-mečiai Europos čempionate turi siekti 1-3 vietų, 20-mečiai - 1-4 vietų, o 18-mečiai ir pasaulio čempionate Kaune dalyvausiantys 17-mečiai - 1-5 vietų. Paskutinė rinktinė - 20-mečių merginų - Europos čempionate turėtų užimti 5-10 vietas.

 

LKF vykdomojo komiteto nariai taip pat nusprendė, kad LKF nario mokesčio iki šiol nesumokėję nariai privalo tai padaryti per savaitę. Jei tai nebus padaryta, organizacijos bus šalinamos iš LKF narių, o jų valdomos komandos neteks teisės dalyvauti nacionaliniuose čempionatuose.

 

Per vykdomojo komiteto posėdį taip pat buvo pristatyti siūlomi taisyklių, reglamentuojančių žaidėjų perėjimus ir kompensacijas už parengtus žaidėjus, pakeitimai. Svarbiausias siūlomas pakeitimas - kompensacijos krepšinio mokykloms, centrams už žaidėjus, pereinančius į kitas mokyklas.

 

Po diskusijos nuspręsta, kad šį klausimą pirmiausia turi išsamiai išnagrinėti ir pateikti savo siūlymus Moksleivių krepšinio lyga. Gavus jos pasiūlymus, bus koreguojamas taisyklių projektas, kuris bus teikiamas tvirtinti per LKF konferenciją birželio 5 dieną.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >