reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Lauko treniruokliai

Bikko.lv Bikko.ee
Dviračiai ir jų reikmenys internetu Latvijoje ir Estijoje

reklama

VersloSavaite.lt   
2011 08 16, 17:45
„Žalgirio“ arena gavo valstybinės komisijos palaiminimą

Image
Arena
Kaune pastatyta didžiausia Baltijos šalyse sporto arena. Vakar, po ilgai ir kruopščiai vykusių patikrinimų, „Žalgirio“ arenos patikimumą patvirtino valstybinė statybos užbaigimo komisija.

 

Komisijai pirmininkavęs Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos prie Aplinkos ministerijos Kauno teritorinio skyriaus vyriausiasis specialistas Kastytis Skiečius savo parašu oficialiai patvirtino, kad arena tinkama naudoti.

reklama

 

15.30 val. Kauno savivaldybės administracijos direktorius Antanas Navakauskas ir arenos statybos darbus kuravęs Statybos skyriaus vedėjas Vigimantas Abramavičius bylą su valstybinės komisijos parašais padėjo ant mero Rimanto Mikaičio stalo.

 

Nutraukęs atostogas, miesto vadovas spindėjo džiaugsmu ir dėkojo visiems už atliktus darbus.

 

„Komisija nuodugniai tikrino kiekvieną arenos detalę, po kaulelį išnarstė detaliuosius planus ir brėžinius.  Žinome, kokio tai dydžio pastatas ir kiek storų tomų sudaro arenos dokumentacija, todėl nenuostabu, kad visas pridavimo procesas užtruko“, - kalbėjo Kauno savivaldybės administracijos direktorius Antanas Navakauskas.

 

„Norėjosi, kad iš pradžių būtų vestuvės, o tik po to gimtų kūdikis“, - juokavo Vigimantas Abramavičius.

 

Iškilmingas „Žalgirio“ arenos atidarymas ir pirmosios draugiškos krepšinio rungtynės Lietuva – Ispanija arenoje vyks rugpjūčio 18-ąją.

 

Verslosavaite.lt

 

 

 Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >