reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Sportosavaite.lt   
2013 06 04, 09:42
Valančiūnas: apie įsikūrimą Toronte, žaidimą prieš LeBroną bei vasarojimą Lietuvoje

J. Valančiūnas (V.Mikaičio nuotr.)
J. Valančiūnas (V.Mikaičio nuotr.)
Jonas Valančiūnas po ilgos pertraukos grįžo į Lietuvą. JAV ir Kanadoje jis praleido apie aštuonis mėnesius, kur įgavo neįkainojamos patirties bei prisitaikė prie naujo gyvenimo būdo.

 

21 metų 213 cm ūgio vidurio puolėjas vos atvykęs į Torontą įsikūrė šalia „Air Canada Centre“ arenos – kad būtų patogiau vaikščioti į treniruotes ir nevėluotų.

reklama

 

„Šiek tiek spėjau ir Torontą apžiūrėti. Prieš sezoną buvo laiko šiek tiek. Kol rinkomės vietą kur gyventi, teko šiek tiek pavažinėti po miestą“, – apie savo pirmąją pažintį su Torontu tinklalapiui „SportoTV.lt“ kalbėjo Valančiūnas.

 

„Raptors“ klubo vadovybė ir sirgaliai džiaugėsi, kad Valančiūnas per pirmąjį savo sezoną atliko milžinišką šuolį į priekį ir tobulėjo kiekviename mače, tačiau puolėjas tikina, jog ne viskas auksas, kas auksu žiba. Iki to rezultato jam reikėjo nueiti sunkų kelią.

 

„Sunkiausia buvo priprasti prie kelionių, – tvirtino lietuvis. – Visgi tas tempas buvo nemenkas. Kartais per keturias dienas žaisdavome tris rungtynes. Tikrai būdavo nelengva. Sunku rasti jėgų, kai reikia žaisti kelis mačus iš eilės – vieną dieną išvykoje, kitą – namuose.“

 

Debiutiniame savo sezone stipriausioje pasaulio lygoje uteniškis varžėsi su tokiais „centrais“ kaip Dwightas Howardas, Brookas Lopezas, Timas Duncanas, Joakimas Noah ar kt. Būtent žaidimas prieš NBA žvaigždes, kurias seniau jis stebėdavo tik per TV ekraną, Valančiūną sužavėjo labiausiai.

„Nustebino tie visi greičiai, žaidimo technika. Jie taip pat daro ir šou, kuris sudaro apie 40 proc. rungtynių. Taip pat žavėjausi žaidimu prieš tokias žvaigždes kaip LeBronas Jamesas ar Kobe Bryantas“, – savo įspūdžiais su „SportoTV.lt“ dalinosi Valančiūnas.

 

Valančiūnas su „SportoTV.lt“ taip pat kalbėjosi apie žvejybą, skrydžius lėktuvu, LeBroną Jamesą, NBA taisykles, naujokų išbandymus ir kt.

 

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >