reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Sportosavaite.lt   
2013 10 28, 17:22
T. Pačėsas: Nereikia sureikšminti atskirų asmenybių (video)

T.Pačėsas
T.Pačėsas
Rugsėjo 22-ąją Lietuvos rinktinė Europos čempionate iškovojo sidabro medalius, tačiau jais tauta džiaugėsi tik iki spalio 2-osios, kuomet įvykius aikštelėje užgožė užkulisinės kovos.

 

Visas rokiruotes iš šalies stebėjęs Tomas Pačėsas per daug nesureikšmino šių pokyčių Lietuvos krepšinio federacijoje (LKF) bei tvirtino, jog per daug prisirišama  prie asmens kulto.

reklama

 

„Aš viską stebėjau su humoro gaidele ir sarkastiškai, nes daug kur vyko nesuprantami, nelogiški dalykai ir tie pasisakymai neatitinkantys daugeliu atveju tikrovės – man tai buvo keista.

Nemalonu, kad nesugebame džiaugtis geru rezultatu, o jį naudojame kaip priežastį pykčiams. Principe visas pasaulis susipyksta po blogo rezultato, o mes – atvirkščiai“, – kalbėdamas su „SportoTV.lt“ stebėjosi Pačėsas.

 

Krepšinio specialistas teigė, kad visas LKF mechanizmas dirbo tvarkingai, todėl nelieka abejonių, jog svarbiausią vaidmenį šiame spektaklyje turėjo asmeniškumai.

 

„Pavyzdžiui aš pats atėjęs dirbti vietoj Arvydo Sabonio nekeisčiau mechanizmo, nes jis neblogai dirbo. Tai buvo paprasčiausia situacija – trys keleiviai bei vairuotojas sėda važiuoti su mersedesu ir jie tarpusavyje pykstasi. Vairuotojui reikia pasakyti: Arba jūs baigiate ir užsičiaupiate, arba jus visus išsodinsiu. Dabar baigėsi taip, kad vienas išlipo ir nusisuko ratus nuo mersedeso“, – vaizdžiai nupasakojo Pačėsas.

 

Pirmoje vietoje turi išlikti krepšinis, o šalia jo dirbantys žmonės turi dėti visas pastangas, kad jis laiminčiu – įsitikinęs Pačėsas.

 

„Tauta vienija vienintelis dalykas – laimintis krepšinis, – kalbėjo Pačėsas. – Tautos nevienija pralaimėjimai. Pažiūrėkite kaip mes ėdamės ar riejamės po nesėkmių. Nesvarbu ar buvo Antanas Sireika, Ramūnas Butautas, Kęstutis Kemzūra. Nereikia mums sureikšminti atskirų asmenybių.“

Praėjusią vasarą prie Lietuvos jaunimo (iki 20 metų) rinktinės vairo stovėjęs Pačėsas buvo minimas vienu iš kandidatų užimti Jono Kazlausko vietą vyrų rinktinėje, tačiau jis mato kitą žmogų šiame poste.

 

„Mano nuomone, jei treneris nebūtų Jonas Kazlauskas, juo turėtų būti Rimas Kurtinaitis, – pareiškė Pačėsas. – Rimas yra mano geras draugas, dažnai būnu ir Maskvoje, bendraujame. Apie šitą žmogų galiu daug ką pasakyti, koks jis yra. Jis būtų tinkamas kandidatas, numeris vienas.“

 

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >