reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Sportosavaite.lt   
2011 02 02, 12:40
Stambule į aikštę neišbėgs M. Kalnietis ir M. Kuzminskas

Image
M. Kalnietis
Lietuvoje siaučiantys viršutinių kvėpavimo takų virusai Kauno „Žalgirio“ komandą atsivijo net į Turkiją. Į Stambulą jau keliaujant be sergančio Mindaugo Kuzminsko kelionėje „Žalgirio“ ekipos trenerius ir gydytoją neramino Manto Kalniečio kosulys.

 

Antradienį atvykus į didžiausią Turkijos miestą ir Mantui pamatavus temperatūrą džiuginančių žinių komandos draugai neišgirdo – termometro stulpelis buvo pakilęs iki 38-ių laipsnių, pranešama oficialioje klubo svetainėje.

reklama

 

Situacija ne itin pagerėjo ir trečiadienio ryte, todėl tapo aišku, kad rungtynėse su „Fenerbahce Ulker“ M.Kalnietis negalės padėti „Žalgiriui“.

 

Norint išvengti daugiau ligų su M.Kalniečiu dviviečiame kambaryje turėjęs gyventi Tadas Klimavičius vos atvykus į viešbutį persikėlė į kitą kambarį.

 

Eurolygos „Top 16“ etapo trečiojo turo rungtynėse „Žalgirio“ treneriai galės naudotis vienuolikos krepšininkų paslaugomis. Kelias svarbias treniruotes praleidęs vidurio puolėjas Bobanas Marjanovičius trečiadienį jau dalyvavo komandos rytinėse pratybose. 222 cm ūgio serbas čiurnos traumą buvo patyręs praėjusio savaitgalio LKL mače su Panevėžio „Techaso“ komanda.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >