reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Sportosavaite.lt   
2011 04 04, 19:04
„Sprite“ kviečia 700 gerbėjų į Lietuvos rinktinės rungtynes Panevėžyje
Image
Lietuvos rinktinės sirgaliai. lietnews.lt nuot.
Daugiau nei 700 savo gerbėjų „Sprite“ pakvies į šiais metais Lietuvoje vyksiančio Europos vyrų krepšinio čempionato rungtynes, kuriose žais Lietuvos rinktinė.

 

„Nusprendėme „Sprite“ gerbėjams suteikti unikalią galimybę apsilankyti Europos krepšinio čempionate ir palaikyti Lietuvos rinktinę. „Sprite“ visada turėjo stiprias sąsajas su krepšiniu Lietuvoje ir yra labai mėgstamas Lietuvos vartotojų“, - teigė „The Coca Cola Company“ atstovė Ieva Lelešienė.

 

„Rinktinei labai svarbu, kad kuo daugiau sirgalių ateitų palaikyti komandos. Džiaugiuosi, kad „Sprite“ rūpinasi Lietuvos krepšiniu ir dovanoja tiek daug bilietų“, - tvirtino Lietuvos rinktinės įžaidėjas Mantas Kalnietis.

reklama

 

Nuo balandžio 11 iki gegužės 31 dienos kasdien bus traukiami net 7 laimėtojai, kurių kiekvienas gaus po 2 bilietus į Panevėžyje vyksiančias Lietuvos rinktinės rungtynes. Žaidime dalyvaus visi „Sprite” buteliai (0,5L, 1,25L, 1,5L ir 2L), pažymėti specialiu kamšteliu „Laimėk”. „Vartotojai nusipirkę vieną iš šių butelių po kamšteliu ras unikalų kodą, kurį galės registruoti SMS žinute arba internetinėje svetainėje www.sprite.lt ir dalyvauti žaidime“, - apie galimybę laimėti bilietus į Europos krepšinio čempionatą pasakojo I. Lelešienė.

 

Iš viso „Sprite“ gerbėjai galės laimėti daugiau nei 700 bilietų į Europos krepšinio čempionatą, bendra bilietų vertė siekia apie 100 tūkst. Lt.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >

reklama

reklama

reklama