reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Sportosavaite.lt   
2012 12 19, 15:21
Sportas internetu: pradėjo veikti internetinė sporto televizija

Image
Sportosavaite.lt nuotr.
Lietuvos sportas pradeda naują gyvavimo etapą. Nišos didžiosiose šalies televizijose neradusios įvairių sporto šakų varžybos bus pradėtos transliuoti internetu. Tokiais užmojais antradienį buvo pristatyta naujai sukurta internetinė sporto televizija SportoTV.lt.

 

Vienas projekto idėjos autorių ir iniciatorių, buvęs Kauno „Žalgirio“ klubo generalinis direktorius Jonas Stadalninkas tvirtino, kad užsienyje sporto varžybos jau ilgą laiką transliuojamos internetu, tačiau Lietuvoje kelią į internautų širdis iki šiol skindavosi tik krepšinis ir futbolas.

reklama

 

Naujoji internetinė televizija SportoTV.lt didelį dėmesį skirs ne tik stipriausiems šalies krepšinio klubams, bet ir mažesnių lygų komandoms bei mažiau pastebimoms kitoms sporto šakoms.

 

„Pradėdami veiklą esame pasirašę sutartis su šešiomis sporto organizacijomis ir tapsime oficialiais jų varžybų transliuotojais. Per pirmuosius veiklos metus numatome parodyti 250-350 tiesioginių transliacijų. Nušviesime ne tik krepšinio rungtynes, bet ir daugelį kitų sporto šakų varžybų. Neabejojame, kad tai joms padės tapti populiaresnėmis“, – tvirtino J. Stadalninkas.

 

Naujoji sporto televizija jau šį šeštadienį (gruodžio 22 d.) nuo 15 val. tiesiogiai transliuos olimpinės čempionės Rūtos Meilutytės pasirodymą Anykščiuose vyksiančiame Lietuvos čempionate, o sausį ketinama pradėti rodyti Lietuvos rankinio pirmenybių kovas.

 

SportoTV.lt transliuos ne tik didžiąją dalį LKL rungtynių, bet daug dėmesio skirs ir sirgalių rečiau matomoms – Nacionalinei, moterų bei moksleivių krepšinio lygoms.

 

Vasarą bus tiesiogiai transliuojamos ir Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės rungtynės bei mūsų šalyje vyksiantys jaunimo čempionatai.

 

Prie naujojo projekto dirbs kelios dešimtys žmonių. Šią savaitę SportoTV.lt savo lankytojams pateiks aštuonias tiesiogines LKL rungtynių transliacijas, du NKL mačus bei Lietuvos plaukimo čempionatą.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

 
< Ankstesnis   Kitas >